מועדון "מעוז טריאתלון" ואגף הספורט בעמותת סחלבים יקיימו זו השנה השנייה את טריאתלון הילדים והנוער במודיעין מכבים רעות, בשיתוף איגוד הטריאתלון הישראלי.

התחרות, שתתקיים ביום שישי 12.4.19 תשלב מקצים של שחייה, רכיבה וריצה ותפתח את עונת תחרויות הטריאתלון לילדים לשנת 2019. חדש השנה: מקצה אפרוחים עממי לילדים בגילאי 8-6.

התחרות תתחיל עם שחר במקצה השחייה שיתקיים בבריכה העירונית, לאחר מכן יעלו המתחרים על האופניים ויצאו לרכיבה במסלול מעגלי על רחוב עמק זבולון ויבצעו הקפות נוספות עפ"י קטגוריית הגיל. לאחר הרכיבה יחנו הספורטאים הצעירים את האופניים בחנייה שמול הבריכה העירונית ויקנחו בריצה היקפית סביב מרכז הספורט העירוני. כבכל טריאתלון, המנצח בתחרות יהיה מי שיסיים בזמן הקצר ביותר את שלושת המקצים.

האירוע יכלול מקצה תחרותי של ליגת הילדים לגילאי 8-13 ומקצה מיני ספרינט לגילאי 14-15. בנוסף, ישולב השנה לראשונה באירוע מקצה אפרוחים עממי לגילאי 6 עד 8 אשר יכלול ריצה של 13 מטרים בבריכה רדודה (במקום שחייה), מקצי רכיבה של 1 ק"מ וריצה של 300 מטרים.  מקצה זה  לא דורש ידע בשחייה אך דורש יכולות רכיבה בסיסיות על אופניים.

במסגרת האירוע יגיעו גם חברי נבחרת ישראל לתרגל בהזדמנות זו מקצה שליחים מעורב כהכנה לאולימפיאדת טוקיו 2020.


אגף הספורט בעמותת סחלבים ומועדון "מעוז טריאתלון"  מזמינים את ילדי העיר המעוניינים לקחת חלק באירוע הספורטיבי, להירשם באמצעות אתר עמותת סחלבים או אתר איגוד הטריאתלון הישראלי ולהגיע להתחרות בקטגוריות הגיל השונות.חבר המועצה ויו"ר עמותת סחלבים, אלעד שמעונוביץ: "טריאתלון הילדים והנוער הראשון של מודיעין מכבים רעות התקיים בשנה שעברה בהצלחה רבה וסחף אחריו ילדים רבים ומשפחות שבאו לתמוך, לעודד ולהיות חלק מהחוויה הספורטיבית. אנחנו שמחים שהאירוע הפך למסורת ונכנס לרצף אירועי הספורט המתקיימים מידי שנה בעיר ומזמינים משתתפים וצופים נוספים לקחת בו חלק."

צילומים: חורחה נובומינסקי