באליפות ישראל בטאקוונדו לקדטים ונוער השתתפו מאות ספורטאים צעירים מכל רחבי הארץ . את מודיעין מכבים רעות ייצגו בתחרות שני המועדונים הפועלים בעמותת סחלבים: "טייגרס טאקוונדו" של ארז אהרוני ומועדון הטאקוונדו של אורן לוי,שהצליחו לגרוף יחד 12 מדליות.

כ-300 לוחמים צעירים מכל רחבי הארץ מילאו את היכל הספורט של גדרה. הם התחלקו על פי קטגוריות גיל ומשקל והתחרו על המזרן בקרבות של אחד על אחד. בתום יום תחרויות ארוך הוכתרו המנצחים בקטגוריות השונות:

ממועדון הטאקוונדו בהדרכתו של מאסטר אורן לוי בעל דאן 6, היו אלו טל דובנר  ותומר קינן שזכו במקום הראשון בקדטים. בנערות הייתה זו מעין פיצברג שזכתה במקום הראשון וחזרה עם מדליית זהב.  יונתן נחמה שהתחרה בקדטים וכן מתן בן שימול  ומעיין אלמוג שהתחרו בנוער, חזרו כולם עם מדליות ארד.

הספורטאים מטייגרס טאקוונדו בהדרכתם של אחראי מאמני הנבחרת, בר ראובן ומאמן הנבחרות, עומרי וורסולקר, שהתחרו גם הם באליפות, חזרו הביתה עם 6 מדליות: שתי מדליות זהב של אורלי פריישרד בקדתיות ושל לידור בלזר בנוער. שתי מדליות כסף של חבריהם למועדון עמוס דופור דרור  ושי בייסרמן  שהתחרו בקדטים. ושתי מדליות נוספות של שחר גרינברג ואלי ופנר שהתחרו בנוער ותפסו את המקום השלישי על הפודיום.

בשער: הנבחרת המורחבת של אורן לוי