במסגרת השת"פ הצדדים ישלבו את הטכנולוגיות וישווקו מוצר ירוק, שמבטל את הצורך בשימוש בכרטיסי פלסטיק או נייר, חוסך כסף וחומרי גלם, ובכך תורם גם לשיפור איכות הסביבה )לא מבוצע שימוש בנייר או פלסטיק( מעבר לחיסכון בעלויות הנובעות מניצול משאב קיים. כאשר בסיום פיילוט חברת Fortress GB תשווק ותציע לקוחותיה ולקוחות חדשים בארה"ב, לונדון, צרפת, ישראל ועוד.
Fortress GB היא בין החברות המובילות בעולם בבקרות כניסה לאצטדיונים, עם 160 לקוחות בניהם נמנים האצטדיונים המובילים בעולם מהליגות הבחירות כגון: ליגת הכדורסל NBA , MLB ואצטדיונים כמו: ווימבלדון, ארסנל, ליברפול, בלומפילד, מכבי חיפה, בית"ר ירושלים ועוד.

חברת Fortress GB תציע את פעילות התמיכה שלה בישראל לחברת xsCtrl בהדרגה, בהתאם לסיום ההסכמים מול הלקוחות. ו xsCtrl תקבל בלעדיות לשיווק המוצר המשותף בישראל בכניסה לאצטדיונים בענפי הספורט מה שייתן לה קדימה ועדיפות על חברות אחרות בישראל

חברת xsCtrl הוקמה בשנת 2015 ופיתחה מערכת חדשה המספקת פתרון לעיכובים בתור לעמדות הבידוק הביטחוני בכניסה למגדלי משרדים, תחבורה, אירועי תרבות וספורט המוניים. המערכת מאפשרת זיהוי מהיר אשר יבטל את הצורך בשימוש בתעודת זיהוי, תג עובד, צ'יפים, בעמדות הבידוק הביטחוני ויאפשר כניסה מהירה ומסודרת למתחמים הדורשים בידוק שכזה. הטכנולוגיה מאחורי מערכת xsCtrl מאפשרת רישום וזימון מרחוק למערכת ניהול הבניין או הגורם המארח והצגת אישור הכניסה באמצעות הטלפון החכם, ללא צורך להתעכב אצל השומר בעמדת הבידוק הביטחוני.

הפטנט רשום בישראל  (ISRAEL: 246890)   ובארה"ב  (USA: US9741187B2), המעניק את הזכות הבלעדית לייצר, לשווק ולהציע למכירה בקרת כניסה חכמה, מבוססת ענן, סלולרי לריבוי משתמשים.

- חברת Fortress GB

הוקמה בשנת 1999 ומפעילה את הכרטוס בכניסה לאצטדיונים בענפי הספורט והבידור. Fortress GB הינה החברה המובילה ומחזיקה את רוב נתח השוק בלונדון ובאירופה ונחשבת כספק המוביל של שירותים משולבים ופתרונות מעורבים. החברה מפעילה 120 עובדים ברחבי אירופה ובארה"ב, כולל 16 מתוך 20  הקבוצות הנוכחיות של EPL . כמו כן, הפלטפורמה שלהם מעצימה את חוויית האוהדים ביום המשחק אשר משלבת פעילויות ומעורבות בנושאים נלווים.

גבי ואגו, מייסד ובעלים Fortress GB : "כשהקמתי את החברה ידעתי שאני נמצא בעולם מתקדם ומשתנה וחייבים להיות ראשונים ולחדש תמיד לטובת קהל האוהדים, לרוב חשוב לי לעשות עסקים עם אנשים שרואים שווה בשווה את המטרות, תודה למרדכי שלו, שרואה אותם ובכך מצאנו מספר מכנים משותפים לשת"פ שיפור וייעול מערכת כניסה המציעה פתרון גמיש וניתן-לשדרוג המשולב באופן חלק עם מערכת מועדון לקוחות ותשלומים. אני מאמין שיחדיו נכבוש מטרות משותפות"
מרדכי שלו, מייסד ובעלים xsCtrl טכנולוגיות: "אני רוצה להודות לגבי ואגו על האמון שלו בי, בצוות החברה, ובטכנולוגיה xsCtrl ועל הרצון הטוב לשלב כוחות שיניבו בעתיד רווחים גבוהים לשני הצדדים. תודה מיוחדת לגב' עו"ד נעמי אסיא, מייסדת משרד עו"ד ועורכי פטנטים, שהייתה זמינה כמעט בכל שעה במהלך משא ומתן וידעה להכיל את השיגעונות שלי"