צילום יח"צ: מימין -נסים כהן, אלי סבח, אלי כהן ופיני עייש

עירוני מודיעין הודיעה ביום חמישי על חתימתו בקבוצה של המאמן אלי כהן (השריף) בתפקיד ג'נרל מנג'ר. אחיו, ניסים כהן, יהיה מנהל מקצועי ושניהם יעבדו עם המאמן פיני עייש כשלצדם דרור שמשון, מאמן הכושר לשעבר של נבחרת ישראל.

מדובר בצוות מנוסה, אם כי כהן לא זכה להצלחה כמאמן בשנים האחרונות והיה מחוץ לאור הזרקורים. המינוי של הצוות המקצועי הגיע יממה לאחר שדרור ממן, שהיה המנהל המקצועי של מחלקת הנוער בשנה שעברה, עזב את תפקידו.

ההודעה על הגעתו של אלי כהן, מאמן שהוביל את בית"ר ירושלים לאליפות ב-1997 ואת הפועל תל אביב לגביע כעבור שנתיים (כשבתווך הוביל את הפועל תל אביב לסגנות ב-1998 והפסיד את האליפות לבית"ר ירושלים) מסכמת שבועות אינטסיביים של היערכות במועדון שעלה לפני שמונה שנים לליגה ב' ונתקע בליגה הרביעית.

אחרי כמה שנים שבהן הקבוצה הגיעה לפלייאוף וניסתה לעלות, הגיעו שנתיים שבהן הקבוצה חששה לרדת ליגה. הקורונה עצרה את עירוני מודיעין כשהיא באמצע הטבלה, ולאחר שמינתה את עייש, שרשם בשנים האחרונות עליות ליגה עם עירוני אשדוד והפועל אדומים אשדוד, היא החלה להחתים שחקנים שאמורים לסייע לה להתמודד על עלייה.

השם הראשון שעלה הוא של שלומי ארבייטמן, חלוץ עבר מוכח בליגת העל שבשנתיים האחרונות נודד בליגה א', אך הוא עדיין לא חתם בקבוצה. מי שכן הגיעו הם שחקנים מנוסים בליגות א' וב' בשנים האחרונות. השם הידוע ביותר הוא של רחמים צ'קול ששיחק בליגת העל במ.ס. אשדוד ובמכבי תל אביב ובשלוש השנים האחרונות היה באדומים אשדוד.

שחקנים נוספים שחתמו בקבוצה הם ליאור עדיקה שהיה בנורדיה, גדיף וורקאט, עמירן ביטון ושגיא כהן שהיו תחת עייש באשדוד. השוער גל אנגלשטיין שעלה מליגה ב' עם עירוני אשדוד והבלם טל קרוצ'י משמשון כפר קאסם. גם עידן חג'ג', אבישי בניטח ושחק בן שבת חתמו בקבוצה שאחרי כמה שנים בהן ניסתה להתבסס על שחקנים מקומיים, הבינה שכדי לעלות ליגה כדאי להסתמך על שחקני רכש.

גדיף וורקאט | צילום: עירוני מודיעין

מודיעין לא תתמודד לבד במאבק על העלייה. עירוני כסייפה (שעשויה לעלות לליגה א' אם מכבי קרית גת תתפרק), מכבי קרית מלאכי ומכבי שדרות גם הן חולמות על עלייה. אלי סבח, יו"ר הקבוצה וחבר מועצת מודיעין, זהיר בהערכתו: "אנחנו רוצים לעלות ליגה, אבל יש עוד כמה קבוצות שיתחרו בנו". אך ההחלטה להביא את אלי כהן וצוותו לקבוצה הפיחה בו כנראה אופטימיות, שכן בהודעה הרשמית הוא מסר: "הסיכום עם השריף שהוא עתיר זכויות בכדורגל הישראלי נועד לקדם את המועדון יחד עם אנשי מקצוע נהדרים כאחיו נסים שישמש כמנהל מקצועי, מאמן הבוגרים פיני עייש והאחראי על הכושר הגופני דרור שמשון".

שחק בן שבת | צילום:עירוני מודיעין

המאמן, פיני עייש: "אני מרוצה מקצב ההחתמות שלנו, הבאנו שחקנים שאני רוצה ומאמין בהם. בסגל הזה נצליח לעמוד במטרה שלנו ולהתמודד על האליפות. הדרך היא ארוכה ואני משוכנע שהתמודדות לא תהיה פשוטה, אך מאמין בלב שלם שנצליח לעמוד במטרה"