התחרות הראשונה לעונה סיפקה למדוושים ממודיעין מכבים רעות חגיגת רכיבה מאתגרת, אליה התאמנו במרץ בשבילי האופניים של העיר ובסינגלים היפיפיים המקיפים אותה. 9 רוכבים יצאו לייצג את העיר בתחרות, 4 מהם רוכבים חדשים, שלהם זו הייתה הפעם הראשונה.

המסלול כלל שבילי שטח מאתגרים עם עליות ארוכות בשטח טכני, סינגלים מהירים בירידה, דרדרת ובוץ. המודיעינים המדוושים, התחרו במגוון קטגוריות, מקטקטים, דרך אפרוחים, ילדים ועד לקטגוריית קדטים בגילאי 15-16. ילדי ונערי המועדון עמדו באתגרי המסלול וסיימו את התחרות בצמרת.

מי שהצליח להגיע להישגים הגבוהים ביותר היו אלו דווקא הרוכבים הצעירים שהתחרו בקטגוריית הקטקטים: רועי מבורך, שזכה במקום השלישי וחזר הביתה עם מדלייה וחברו למועדון, כפיר קוזלובסקי, שהתחרה זו השנה לראשונה וזכה למקום של כבוד על הפודיום לאחר שסיים את התחרות במקום החמישי.

מנהל חוגי הרכיבה bikeguide, בעז קליין: "ההשתתפות והנוכחות של רוכבי מודיעין במסלול ועל הפודיום, מחזקים את התחושה, שמודיעין מכבים רעות הפכה למרכז תרבות דו גלגלי. התשתיות ושבילי האופניים הרבים, מאפשרים לכולם לרכוב בה בבטחה. המפגש היום יומי של רוכבי מועדון BikeGuide עם תושבי העיר, מחזקים את התדמית שצמחה למודיעין, כעיר ידידותית לרוכבי אופניים. צוות המדריכים שלנו גאה לקחת חלק בעיצוב עתיד הרוכבים הצעירים. אנחנו מאמינים במצוינות ובתרומה לקהילה והמרוץ האחרון הראה לנו עד כמה הקשר הזה הדוק. אתם פוגשים אותנו יום יום רוכבים לצדכם, חפשו אותם עם חליפות הרכיבה הכחולות. נופפו להם לשלום, חייכו כשאתם רואים אותם מתאמצים ועודדו אותנו להמשיך להביא הישגים לעיר שאנחנו כל כך אוהבים."