במסגרת העבודות הוחלף הדשא בדשא סינטטי חדש ואיכותי בעל צפיפות גבוהה העומדת בתקנים המחמירים של פיפ"א. מערכת ההשקיה הוחלפה גם היא למערכת חדשה ומשופרת ושערים מדוגמים הוצבו במגרש. בימים הקרובים יותקנו גם שתי יחידות של מושבי שחקנים חדשים ומקורים אשר יחליפו את הספסלים הישנים.

בימים הקרובים יגיעו לסיומן גם העבודות להקמת "מגרש לחץ" חדש בסמוך לחדרי ההלבשה. המגרש יגדיל את אפשרויות האימון המקצועיות של המועדון ויאפשר לשחקנים לשפר את ביצועיהם.

במקביל, מתבצעות העבודות להסדרת מגרש החנייה הגדול בסמוך למגרש הכדורגל בפארק הטכנולוגי. החניון החדש יכלול מאות מקומות חנייה, אשר ישמשו את באי המגרש וכן את באי פארק המים החדש שמוקם בסמוך.

רגע לפני שהשחקנים הראשונים עלו לאימון על הדשא החדש, נערך טקס חנוכה צנוע במעמד ראש העיר, חיים ביבס, סגנו ויו"ר עמותת סחלבים, שלמה פסי, מנכ"ל עמותת סחלבים, מיקי בר, מנהל מחלקת הנוער, תומר כרמל, מנהל בית הספר לכדורגל, אריאל וינדר והשחקנים הצעירים.

מנכ"ל עמותת סחלבים, מיקי בר: "בעמותת סחלבים ועירוני מודיעין מברכים על עבודות השדרוג אשר העניקו לילדי ושחקני העיר את האפשרות להתאמן ולשחק בתנאים הטובים ביותר. העבודות בוצעו בהשקעה גדולה ובלוח זמנים מוקפד שהבטיח חזרה מהירה לשגרת אימונים מלאה, במגרש משודרג עם כל האלמנטים הנדרשים וברמה הגבוהה ביותר."