בשער: אגודת מיטב מודיעין | צילומים באדיבות דוברות עיריית מודיעין-מכבים-רעות

תחרות אליפות ישראל בג׳ודו לילדים ונוער אשר התקיימה באולם מטרווסט ברעננה, נפרסה על פני שבוע שלם וחולקה למחוזות על מנת לאפשר למאות ספורטאים וספורטאיות להתחרות. הג'ודאים התחלקו על פי קטגוריות משקל וגיל והתחרו ביניהם במספר זירות במקביל, כשהם צוברים ניקוד על כל קרב וקרב.

בתי הספר לג'ודו "מיטב מודיעין" של אייל בכר, נתי כפרי וטל דרור, "סאקורה" של איגור רומניצקי, ו"דרך הג'ודו" של עידו ונעם אלקיים, הפועלים בעמותת סחלבים, שלחו לתחרות ספורטאיות והספורטאים  שהפגינו יכולות מרשימות והצליחו להגיע להישגים. מי שהצליחו לצבור את מירב הנקודות על הטלות והכרעות מוצלחות של היריבים על המזרן, זכו במדליה מוזהבת ובתואר הנכסף - אלופי ישראל בג'ודו.

מועדון סאקורה | צילומים באדיבות דוברות עיריית מודיעין-מכבים-רעות

מועדון "דרך הג'ודו", חזרו מהתחרות עם 48 מדליות, בהן 24 מוזהבות. אגודת "מיטב מודיעין" גרפו במהלך האליפות 40 מדליות, מהן 10 מדליות זהב. מועדון סאקורה שזכו במהלך התחרות ב- 34 מדליות, חזרו עם 9 אלופי ישראל חדשים.

לצד הספורטאים והספורטאיות שזכו במקום הראשון, מספר רב של מתחרים ומתחרות מהעיר הגיעו להישגים  מרשימים ומכובדים, חלקם חזרו עם מדליות כסף וארד וחלקם זכו להתחרות ולהתנסות לראשונה בתחרות בסדר גדול כזה, שייצגו את העיר בכבוד.

 דרך הג'ודו | צילומים באדיבות דוברות עיריית מודיעין-מכבים-רעות