תמונות באדיבות איגוד הג׳ודו

חמישה קרבות היו לרוי סיון, הספורטאי הצעיר והמוכשר מאגודת 'מיטב מודיעין' בדרכו לארד. הוא החל עם ניצחון באיפון על מריג'וס מיטרוצ'אינס מליטא בתום 3:54 דקות, בסיבוב השני המשיך עם איפון נוסף על ג'ורג אודסילאורי הגרמני וברבע הגמר ניצח באיפון את שינג לי מטייפה. בחצי הגמר הפסיד לדזהווד גושינוב הרוסי. 

בקרב על הארד גבר על בנג'מין מטאסיג'י מסלובקיה באיפון בגולדן סקור בתום 4:54 דקות וסיים עם מדליית ארד יוקרתית וחשובה עבורו ועבור הנבחרת הישראלית.

רוי הסב גאווה גדולה לספורט הישראלי, לג'ודו הישראלי ולעיר מודיעין מכבים רעות.

אייל בכר מאמנו האישי: "אני גאה מאוד ברוי ונרגש מההישג ההיסטורי והעצום שלו. רוי, אני והצוות המקצועי של נבחרת הקדטים עשינו הכנה גדולה בשנה האחרונה לקראת תחרויות המטרה והתוצאה לא איחרה להגיע. רוי עשה התקדמות מדהימה בשנתיים האחרונות ואני מקווה, שזו רק תחילת הדרך עבורו עם המדליה החשובה הזו שתיתן לו המון מוטיבציה וכוחות להמשיך אל פסגת הג'ודו העולמי גם בעתיד".

גולן פולק מאמן נבחרת הקדטים : "רוי עשה יום קרבות מדהים, נלחם בכל קרב עד הסוף וזכה במדליית ארד ראשונה לישראל באליפות עולם לקדטים. אני גאה ברוי על הדרך שעשה השנה, התקדם מתחרות לתחרות נתן את הכל באימונים ורואים את התוצאות". 

אורן סמדג'ה המאמן הלאומי של נבחרת הגברים:  "רוי עשה תחרות מדהימה והצליח להיות הישראלי הראשון שזוכה במדליה באליפות עולם  לקדטים . עוד היסטוריה וקפיצת מדרגה לג׳ודו הישראלי. גולן פולק מצוות האימון של הנבחרת, מוביל את החניך שלו למדליה חשובה בקריירה שלו כמאמן זאת לאחר שזכה, במדליית ארד באליפות עולם כספורטאי בשנת 2015, ועכשיו עם חניך שלו מהנבחרת. 2 מדליות לג׳ודו הישראלי באליפויות עולם לשנת 2019 זו גאווה גדולה"