בסוף השבוע האחרון נערך באילת פסטיבל הג'ודו שכלל בתוכו את אליפות ישראל לקבוצות, תחרות אישית "גביע האיגוד" ו"נבחרת ישראל מארחת"- אימון ג'ודו עם כוכבי נבחרת ישראל בג'ודו שצפויים לייצג אותנו באולימפיאדת טוקיו 2020 ובהם שגיא מוקי, גפן פרימו וברוך שמאילוב.

השנה לקחו חלק בפסטיבל כ- 1,200 ג'ודאים מכל רחבי הארץ ובהם גם 40 ספורטאי נבחרת מועדון "דרך הג'ודו" הפועל בעמותת סחלבים במודיעין מכבים רעות.

באליפות ישראל הקבוצתית דורגו נבחרות "דרך הג'ודו" כיתות ג'-ו', כיתות ז'-ח' וקבוצת הבנות במקום החמישי בארץ.

באליפות האישית, מועדון "דרך הג'ודו" זכה במספר המדליות הכללי ובמספר מדליות הזהב הגבוה ביותר מבין כל המועדונים בארץ  - עם 12 מדליות.

במקום הראשון ובמדליית זהב זכו: מאור פרידמן, רון מאור,  גיא נמשיץ,  אגם נוי,  מעיין אלה,  שחר רובינוביץ,  לירוי שניידרמן,  ירום שוחט,  איתי גילעד,  הראל עטס, אייל מרציאנו ויואב פאר

במדליית כסף זכו : אור שגב, קיילי קסידי, מאיקי קושניצקי, נבו גורן וגילעד מאיר

במדליית ארד זכו: ישי קיי, אורי רובינשטיין,  נועם גרינברג, יאיר לנדו,  גילעד גולדמן, בן סוקולובסקי

עידו אלקיים, מייסד ומאמן ראשי: "אנחנו הופכים לאימפריית ג'ודו! גם מבחינה מקצועית וגם בתחושת הביחד, העידוד והתמיכה שהספורטאים נותנים אחד לשני. תענוג לראות את זה!"

נעם אלקיים, מאמן ראשי: "יחסית למועדון צעיר, ההישגים המרשימים של ספורטאי המועדון לא משאירים את מאמני וקברניטי הענף אדישים, מועדון "דרך הג'ודו" הפך לשם דבר בענף! אנחנו גאים מאוד בספורטאים הצעירים, גם על התוצאות היפות אבל בעיקר על הדרך והתהליך שהם עוברים."