קבוצת ילדים ב' במחוז מרכז של עירוני מודיעין בהדרכת המאמן, תומר כרמל ניצחה בשבת האחרונה 2 : 0 במגרש הביתי את מוליכת הטבלה, מכבי תל אביב. את השערים לעירוני מודיעין כבשו יהל אליאס ולירן חזן. הפער כעת בין הקבוצות נקודה אחת בלבד -למכבי תל אביב 33 נקודות (11 ניצחונות 2 הפסדים) ויחס שערים 34 – 9 . לעירוני מודיעין 32 נקודות (10 ניצחונות, 2 תוצאות תיקו והפסד אחד) ויחס שערים 43 – 12.

בעונה החולפת זכתה מודיעין באליפות המחוז עם אותו שנתון בהדרכת תומר כרמל. יו"ר עירוני מודיעין.

בהפסקת משחק הבוגרים בין עירוני מודיעין למעלה אדומים (0 :1),  נערכו בעיטות עונשין מאחד עשר מטרים בהשתתפות שחקנים ממחלקת הנוער. יואב רוזנברג מקבוצת ילדים ב' זכה במקום הראשון כשהכניע את שוער הבוגרים, סאהר תרתיר וזכה בגביע מיו"ר עירוני מודיעין אלי סבח. היוזמה לתחרות הייתה של סבח, שהסביר כי הוא רואה חשיבות גדולה בשילוב ספורט אתגרי במשחקי הבוגרים, כאשר ישנה כוונה לקיים בהמשך משחקים מקוצרים של ילדים וילדות ממחלקת הנוער ובית הספר לכדורגל.

לבוגרים של עירוני מודיעין היה זה ההפסד הראשון בעידן המאמן אהוד כחילה שהצליח לייצב את הקבוצה, צבר 13 נקודות מתוך 18 אפשריות והעלה את מודיעין מהתחתית למרכז הטבלה.

גם קבוצת הנוער של עירוני מודיעין בהדרכת המאמן, מקסים טריקי רשמה הישג בסוף השבוע האחרון, לאחר שגברה על מכבי שוהם 2  : 0  משערים של קורל רודיטי ויהב ירמיהו.

כעת הקבוצה נמצאת במקום השני בטבלה ממנו מעפילים ליגה.