מאת: מערכת מודיעינט

1,000 ספורטאים מכ-90 מועדונים מכל רחבי בארץ מילאו בשבוע שעבר את אייס-מול באילת כשהגיעו להתחרות באליפות ישראל לקבוצות.

כל מועדון יוצג ע"י נבחרת שכללה ספורטאים בקטגוריות משקל שונות. הנבחרת של מועדון "דרך הג'ודו" ילדים א' כללה ספורטאים מכיתות ג'-ו'  בהם: גיא נמשיץ, גלי רולניק, איליי עינב, יואב עמיחי, יואב פאר, מאור פרידמן, רון מאור, איתי גילעד, לירוי שניידרמן, אגם נוי, מאיקי קושניצקי, מעיין אלה, אורי רובינשטיין, יהלי פנחסי, שחר רובינוביץ, אייל מרציאנו ובן סוקולובסקי.

הדרך לתואר הייתה מרשימה מאד - חמישה ניצחונות על העמותות מהגדולות והוותיקות ביותר בישראל.

32 מתוך 35 קרבות הסתיימו בניצחונות לספורטאי "דרך הג'ודו", הישג מרשים אשר זיכה את הנבחרת במדליית זהב ובתואר הנכסף - אלופי ישראל לקבוצות.

גם קבוצת הילדות של המועדון (כיתות ד'-ח') וקבוצת ילדים ב' (כיתות ז'-ח') זכו לעלות על הפודיום בתום יום תחרות ארוך ומוצלח בו זכו במקום השלישי.

יו"ר עמותת סחלבים חבר המועצה, אלעד שמעונוביץ: "מועדון דרך הג'ודו שהחל לפעול בעיר לפני כארבע שנים כבר מספק גאווה גדולה לעיר שלנו, שהפכה בשנים האחרונות למעצמת ג'ודו של ממש. כל הכבוד לעידו ונעם וכמובן לספורטאי המועדון שהפגינו נחישות על המזרן וזכו בתואר המרשים אלופי ישראל."

עידו ונעם אלקיים: "בתום יום ארוך ומרגש הוכח ש"דרך הג'ודו" בסחלבים הוא המועדון הטוב, החזק והעוצמתי ביותר בישראל. הישג מטורף בכל קנה מידה, בוודאי כשמדובר במועדון שעדיין נחשב בתחילת דרכו. אולם מי שמכיר את מידת ההשקעה, הנחישות וההקרבה של הספורטאים הצעירים, את שעות אימוני הג'ודו, אימוני הכושר וההכנה המנטלית, לא יכול להיות מופתע מההישגים אשר מצטרפים כמובן לכך ש"דרך הג'ודו" הוא המועדון המעוטר ביותר בישראל זו שנה שנייה ברציפות, עם 12 אלופי ישראל ועשרות מדליסטים."