מאת: מערכת מודיעינט | צילום: עירוני מודיעין

המחזור השמיני בליגה הארצית הפגיש ביום ראשון האחרון את בנות עירוני מודיעין ובנות בית"ר ירושלים. המשחק, שהתקיים בגשם שוטף, נפתח אמנם בכיבוש של רגד באיר מבית"ר בדקה ה-23, אבל זה היה השער היחיד של הירושלמיות במהלך המשחק. היתרון הבית"רי לא החזיק מעמד יותר מדקה עד שעירוני מודיעין השוותה את התוצאה משער של איריס פלח.

עם פתיחת המחצית השנייה נכבש גול נוסף הפעם מרגלה של אושרת אופנר. השער פתח את התיאבון לקבוצת הנשים. זה המשיך בשער נוסף של רותם מימון בדקה ה-83 ובפנדל מוצלח של אילנה שטיין שקבע סופית ניצחון 4:1  על הירושלמיות.

יו"ר עירוני מודיעין, אלי סבח שנכח במשחק נשאר כמו רבים מהאוהדים והודה לשחקניות על הניצחון שהושג למרות הגשם השוטף והקור העז.

ערב המחזור היו הקבוצות במאזן דיי דומה. משחק הפסגה והניצחון של מודיעין פתח פער של 6 נקודות בין שתי הקבוצות וקבוצת הנשים של עירוני תפסה את המקום השני בטבלה עם 7 ניצחונות מתוך 8 משחקים והפרש שערים מדהים של 10-45.

מאמן הקבוצה, אריאל וינדר: "במשחק מול בית"ר י-ם אספנו 3 נק' נוספות למאזן והתוצאה בהחלט משקפת את מהלך המשחק. הקבוצה מסיימת כמעט סיבוב שלם עם תוצאות חיוביות בכל שבוע והגיבוש הפרגון והחברות בין הבנות בא לידיי ביטוי גם במגרש. תמיכתו של יו"ר עירוני מודיעין אלי סבח מורגשת לאורך העונה כולה בקבוצה ובסיומו של המשחק קראו הבנות לסבח להשתתף בחגיגת הניצחון הספונטנית. אנחנו עם הפנים קדימה להמשך העונה ולחיזוקים בשחקניות נוספות. "