בחודש נובמבר יצאה לדרך ליגת החורף לתושבים, כליגה נוספת לליגה המשוחקת בחודשי הקיץ. בשונה מהליגה הקיצית, המשלבת שחקנים עם עבר עשיר בענף, הן כשחקני נוער והן כשחקנים בוגרים בליגות של איגוד הכדורסל, הליגה החורפית פעלה ללא שחקנים מקצועיים וסיפקה מעטפת מקצועית לקבוצות חובבות שמשחקות בדרך כלל במגרשי הכדורסל ברחבי העיר.

משחק הגמר שנערך ביום שישי האחרון באולם הספורט של עירוני ב', הפגיש על הפרקט את קבוצת "דודה לולה" שסיימה את הליגה הסדירה במקום השלישי ואת "מייטי רדז" שסיימה במקום הרביעי. המשחק יצא לדרך לעיני עשרות אוהדים, משפחה וחברים בקהל. המחצית הראשונה עוד הייתה צמודה עם פתיחה טובה של "מייטי רדז" שכללה שתי שלשות כבר ברבע הראשון, אך החגיגה לא נמשכה זמן רב ולקראת סוף הרבע הראשון הצליחו שחקני "דודה לולה" להגדיל את הפער ולשמור עליו עד להפסקת המחצית, כשלוח התוצאות הראה 28:36.

את רוב המניות לאליפות, "דודה לולה" חייבת לשי אלוש מצטיין הקבוצה, ולקובי הרשקוביץ ותומר חיים שהגיעו לשיאם במשחק הגמר וקלעו לזכות קבוצתם 59 נקודות מתוך 67 נקודות.

במהלך ההפסקה נערכה תחרות מלך ומלכת הסלים לילדים שהגיעו לצפות במשחק. סהר הדר ושירה טאקו שזכו במקום הראשון חזרו הביתה כל אחד עם מדליית זהב ורמקול נייד. עוד במהלך הפסקת המחצית חולקו כדורי סל ופרסים שנזרקו לעבר הקהל.

בתום המשחק נערך טקס חגיגי במעמד מנהל אגף הספורט בעמותת סחלבים, חנן דנציגר שבירך את המשתתפים, העניק גביעים לשחקנים המצטיינים, למלך הסלים של הליגה, יורם ממן מקבוצת "מודיעין מכבים רעות" וכמובן לקבוצה המנצחת "דודה לולה" שהניפה את צלחת האליפות וזכתה אף ל"טבעות אליפות" למזכרת שחולקו לראשונה לשחקנים.