מאת: גיא גפן | צילומים: עירוני מודיעין

עירוני מודיעין ואהוד כחילה הדרימו עד מגרש החוף הצפוני באילת, רק כדי לסיים ב-1:1 מאכזב משהו מול בני אילת המקומית. האורחים ממודיעין עלו ראשונים על הלוח משער של גל אסולין בחלוף ארבע דקות בלבד, אולם ספגו שער שוויון על סף השריקה למחצית.

למודיעין היה זה תיקו רביעי מתוך שישה משחקים, והיא מדורגת במקום ה-10 בלבד. במחזור הבא תארח עירוני מודיעין את הפועל גדרה נועלת הטבלה, למשחק שכל תוצאה פרט לניצחון תהיה אכזבה עצומה.

מאמן הקבוצה, אהוד כחילה, בעונת בכורה על הקווים בליגד, סיכם: "אני לא בורח מאחריות. יש אכזבה, אבל אני לא מתרץ. הגענו להרבה מצבים, אבל לא ניצלנו אותם, היה חסר לנו קצת מזל".

מה המטרות שלכם השנה?

"קודם כל רוצים לרוץ בצמרת. עלייה לא עושים בדיבורים. צריך לבנות דרך, לפחות שנתיים. יש לנו שחקנים טובים וקבוצה טובה".

במחזור הקרוב אתם רואים ניצחון?

"הליגה די שוויונית השנה, אין משחק קל. אומנם גדרה נראית הקבוצה החלשה בליגה, אבל אני לא מזלזל חלילה".

כחילה אינו בורח מאחריות, ויודע שלהצלחה אבות רבים, אבל הכישלון הוא יתום: " אני לא בורח מאחריות, אני זה שהרכיב את הקבוצה וקיבלתי את כל מה שצריך מההנהלה. אני רוצה להודות לאלי סבח, היו"ר, שדואג 24/7 לקבוצה".   

מה החזון שלך לגבי שחקני בית?

"מדובר באחת הנקודות החשובות. עמית בוהדנה מקבוצת הנוער שיחק כבר שלושה משחקים עם הבוגרים, וגם שוער הנוער שייך לסגל הקבוצה הבכירה. הלוואי ונוכל לקבל כמה שיותר שחקנים צעירים ולקדם אותם".

איזה מסר תרצה להעביר לקהל?

"אנחנו מסתכלים קדימה ולא אחורה. אני מקווה שהקבוצה תגרום להם הרבה גאווה בהמשך ותהיה אטרקטיבית. אנחנו משחקים טוב. ברוב המשחקים היינו טובים יותר מהקבוצה היריבה".

כחילה נזהר מלתרץ, אך מכת הפציעות שניחתה על הקבוצה הייתה בעוכריה. פרדי ציון הבלם, אחד משחקני החיזוק חלה בוורטיגו, שחקן נוסף שבר את הכתף ויחד עם שחקנים מורחקים אחרים הקשו על עירוני מודיעין ליצור הרכב מגובש.

פחות מעלייה לפלייאוף ייחשב לכישלון?

"עם הסגל שיש לנו זו בהחלט תהיה אכזבה אם לא נעפיל. יש ארבע קבוצות עם תקציב גדול שנבנו לעלייה, ככה שגם ממקום חמישי אפשר לעלות ליגה. אני פחות אוהב להסתכל כל כך רחוק, אלא יותר על המשחק הקרוב , כל שבוע זה משחק חדש והדרך עוד ארוכה. הקבוצה עוד צריכה להתחבר, שחררנו שחקנים וצירפנו כמה חדשים".