בשיתוף לב הנדל"ן

מיכל גלוברמן, יועצת נדל"ן מקצועית ומוערכת ממשרד התיווך לב הנדל"ן, מספרת על עסקת הנדל"ן אותה סיימה לאחרונה בהצלחה:

"ברחוב עמק האלה במודיעין הוצעה למכירה דירת 4 חדרים, ששווקה ע"י משרד תיווך אחר איתו ערכנו שיתוף פעולה. הדירה ממוקמת בקומה הראשונה בבניין, ללא מעלית- קיימת נגישות של חצי קומה. גודל הדירה -100 מ"ר, היא משופצת, דו-מפלסית, בעלת 2 מרפסות, מחסן וחניה.

הבעיה - "ייצגתי את הקונה, שלאחר שנסגרו כל פרטי העסקה - מחיר, מועד פינוי ותנאי תשלום, והעסקה כבר הועברה לעורכי הדין, החליטה להזמין 'בדק בית'.  בדו"ח של הבודק נרשמו כמה ליקויים, מה שהכניס את הלקוחה שלנו ללחץ וחשש גדול וכמעט גרם לה לסגת לגמרי מהעסקה. לאחר שקראתי את הדו"ח בעצמי והתייעצתי עם בעל מקצוע מתאים, הבנתי שה"שד" לא כזה נורא. ישבתי עם הקונה ועברנו יחד על כל סעיף וסעיף בדו"ח, על מנת לשקף לה את התמונה האמיתית. חשוב מאוד שמתווכים יידעו לקרא דוחו"ת וחוות דעת של בדק בית ויסייעו ללקוחות להבין את משמעות הממצאים. במקרה שלנו מדובר היה בבלאי סביר ובליקויים קטנים הניתנים לתיקון, ולא בעיה חמורה או רטיבות חוזרת"

"לאחר שהרגעתי את הלקוחה, דרשתי פגישה נוספת בין הצדדים על מנת לגשר על הסוגיות שעלו, שיקפתי את תחושותיה וחששה של הלקוחה שלי, המוכרים הביעו גם הם את עמדתם ויתרה מכך נתנו לה המון ביטחון שהרגיע אותה. לבסוף, לשמחתי הגענו לעמק השווה- המוכרים תיקנו חצי מהליקויים, הקונה תיקנה את היתר והעסקה נחתמה לשביעות רצונם של שני הצדדים".

מחיר שיווק – 1,890,000 ₪.הדירה  נמכרה ב- 1,830,000 ₪.