בשיתוף לב הנדל"ן

רונית גלברט יועצת נדל"ן ותיקה ומוערכת ממשרד התיווך לב הנדל"ן במודיעין, מספרת על עסקת נדל"ן אותה סיימה לאחרונה בהצלחה:  "בשכונת הציפורים, ברחוב נחליאלי, הוצעה למכירה דירת 5 חדרים.  גודל הדירה כ-130 מ"ר, דירה במפלס אחד , משופצת, יפה ומרווחת, עם יחידת הורים מלאה, חלל אירוח גדול, מרפסת 30 מ"ר הפונה לנוף פתוח, חניה ומחסן".

הבעיה: צורך לקבל הצעה רשמית ב- 24 השעות הראשונות מתחילת השיווק.

"הדירה התפרסמה באתר ' יד 2', ולאחר שלושה חודשים, בהן הדירה פורסמה באופן עצמאי, הייתי בקשר רציף עם המוכרים על מנת לגייס אותם, כיוון שמאוד האמנתי בדירה ובפוטנציאל המכירה", מספרת רונית, " לבסוף, העקשנת השתלמה והמוכרים החליטו לחתום איתי על בלעדיות ולאפשר לי לצאת לדרך בשיווק הנכס".

"כשהסוכנים ממשרדי הגיעו לסיור סוכנים וצילומים, זיהה מיד אחד הסוכנים שהנכס יכול להתאים בינגו לקונים שלו וכך היה. כשהקונים הגיעו לראות את הדירה הם הגישו הצעת מחיר טובה מיידית. אבל אז נכנס קושי מול בעלי הדירה, כיוון שלעיתים כשמקבלים הצעה כל כך מהירה, קשה יותר לקבל אותה".

"קבעתי פגישה עם המוכרים, הסברתי את היתרונות בהצעה שקיבלו ואת רצינות המתעניינים ושאסור לנו לאבד ולפספס כי ההצעה הראשונה לרוב היא ההצעה הכי טובה. לאחר 48 שעות של שיחות ומשא ומתן, הגיעו המוכרים והקונים להבנות והעסקה נסגרה לשביעות רצונם של שני הצדדים".

משרד "לב הנדל"ן ייצג את שני הצדדים.

מחיר שיווק – 3,190,000 ₪. נמכרה ב- 3,150,000 ₪.

 

***המידע והתמונות מסוכנות לב הנדל"ן במודיעין ***