סיפור אמיתי:

זוג מקסים, אפרת וגיא, הרחיבו את המשפחה ולכן קנו דירה גדולה יותר  מקבלן, והעמידו את ביתם למכירה.  הבית עמד על המדף למעלה משנה וחצי במהלכם ניסו בני הזוג למכור לבד, למכור באמצעות משרדי תיווך שונים, שוב למכור לבד, אך ללא הצלחה.

אלינו הם פנו בעקבות המלצה. בפגישה בביתם פגשנו זוג עייף מתהליך המכירה, זוג עם חשש ממשי שלא יצליחו למכור את דירתם בזמן ולהעביר כסף לקבלן, ובעיקר זוג מיואש שבטוח שביתו כל כך גרוע, שלא יימכר לעולם.


התברר לנו, שבמהלך השנה וחצי שחלפו מאז הציעו את ביתם למכירה, הפך הבית לטיילת ללקוחות לא רציניים. מתווכים הביאו את אותם לקוחות פעם, פעמיים ואפילו שלושה ללא כל הצלחה, הבעל, שמנהל עסק עצמאי נאלץ לסגור ולהגיע לדירה עשרות פעמים בהן הובטח לו: "הפעם מדובר בקונה רציני מאד". מאיתנו, לאפרת וגיא הייתה בקשה אחת: "בבקשה, תעשו שהסיוט הזה כבר ייגמר"


ישבנו עם אפרת וגיא על בניית אסטרטגיה שיווקית. בין היתר שאלנו מהו מועד הפינוי הנדרש? הם אמרו שהוא חייב להיות בעוד שנה-אז דירתם תהיה מוכנה, וציינו שקיבלו הצעות מחיר בהן התבקשו לפנות את הבית לפני שדירתם תהיה מוכנה. הסברנו שפינוי מתאים חשוב לא פחות מהסכום המוצע על הבית ושאיתנו יעברו חוויה מתקנת.

אנחנו סיננו מתעניינים לפי הצרכים של בעלי הדירה והראנו אותה ל-4 קונים מתאימים בלבד. ואכן, בתוך חודש וקצת הגיעו הקונים המתאימים: זוג צעיר, המתגורר ביחידת דיור אצל ההורים וגמיש מבחינת תאריך כניסה, הורים לתינוק הנמצא אצל מטפלת  ולכן אין בעיה עם מעבר דירה באמצע שנת הלימודים, הון עצמי מתאים, וכמובן יכולת לשלם את המחיר שבעלי הדירה דרשו. מכאן הדרך לחתימת חוזה הייתה מהירה וקלה!


כשאתם מוכרים את דירתכם, בין אם לבד ובין באמצעות מתווך, אתם חייבים לאפיין את הקונה האידיאלי מבחינכם, ולהכניס לביתכם אך ורק מתעניינים מתאימים. ככה תקבלו את המחיר הטוב ביותר האפשרי, תקצרו את משך זמן המכירה ולא פחות חשוב, תשמרו עד כמה שניתן על שגרת חייכם, על שלווה ולא פחות חשוב - ככה תשמרו על בריאותכם!


רוצים עזרה באפיון הקונים המתאימים לכם? מוזמנים ליצור איתי קשר ואעשה זאת ביחד איתכם.

שלכם, ענת.

0508847550