שוק הנדל"ן בישראל לא יורד בשנים האחרונות מסדר היום הציבורי ולא בכדי מודיעין נחשבת למוקד מרכזי ולפנינה נדל"נית המושכת אנשים מהסביבה כולה. בשנים האחרונות, הפקת יריד הדירות הגדול הפך למסורת בשל ההתעניינות הרבה והצלחתו בקרב הזוגות הצעירים ומשפרי הדיור שנהרו אליו בהמוניהם. 

רכישת דירה חדשה היא לא דבר של מה בכך וכדי לרכוש דירה בצורה הנכונה ביותר, יש כל כך הרבה דברים שצריך לבדוק, לבחון ולדעת. רבים נמנעים מלעשות את כל הבדיקות בשל הטרטור הרב שכרוך בכך. בדיוק לשם כך, החלה המסורת של הפקת ירידי דירות - בהם ניתן למצוא את כל התשובות תחת קורת גג אחת.

ביריד הדירות ניתן יהיה להתרשם ממבחר רב של דירות, בעשרות פרויקטים וממגוון קבלנים שונים ולהשוות בין ההצעות על מנת לדעת מה ההצעה המשתלמת ביותר עבורכם. 

אודליה דדון, מפיקת היריד, מסבירה מדוע מומלץ לקנות דירה דווקא עכשיו: "יש ביקוש מאוד גדול באיזור ליריד דירות וזו הסיבה שאנחנו שוב מקיימים את היריד במודיעין מכבים רעות. היריד מקבץ את כל הקבלנים במקום אחד, כך שבמקום לכתת רגליים ממשרד למשרד תוכלו לפגוש במקום אחד את נציגי הפרויקטים המובילים מכל הסביבה. מדובר בפרויקטים אשר מציעים לבאי היריד לרכוש דירה במחירים אטרקטיבים במיוחד. לרכישה היום יש המון יתרונות, הקבלנים מציעים הסדרי תשלום נוחים, משכנתא רק בכניסה לדירה, שבעצם נותנים לזוגות הצעירים טווח לגייס עוד כסף, ובכך להגדיל את ההון העצמי במשך השנתיים של הבניה. אז אם אתם מחפשים את ההזדמנות הנכונה לקנות דירה, אתם חייבים להגיע ליריד הגדול"היריד יתקיים באולמי "הבריאה" בכתובת: החרט 40 מודיעין - מרכז ישפרו סנטר.

ביום שישי 21.6, בין השעות 9:00-13:00 ובמוצ"ש 22.6 בין השעות 21:30-23:30. ביריד יוצעו למכירה דירות של הקבלנים המובילים באיזור אשר יציעו את הפרוייקטים החדשים והאטרקטיבים ביותר עם הטבות, מחירים ותנאי מימון מיוחדים ואטרקטיבים לרוכשים בימי היריד.