צילום אילוסטרציה: Depositphotos

כולנו רוצים למקסם את מחיר הנכס שלנו. כולנו גם רוצים שתהליך המכירה יעבור כמה שיותר מהר וכמה שיותר נעים.

חשוב לעשות כמה פעולות שיחסכו מכם עוגמת נפש ועיכובים:

1. בדיקת הסטטוס שבו הנכס נמצא:

אישור זכויות,טאבו וכדומה.  פעמים רבות יש קונה לבית, קיבלתם את המחיר ואת זמן הפינוי שרציתם, אבל הבית נמצא בהליך רישום לטאבו (תפר) דבר שעלול לסכן את המכירה.

2. הכנת הבית למכירה:

על מנת למקסם את מחיר הנכס שלנו חשוב לעשות פעולות קטנות בבית שמביאות לתוצאות מדהימות. למשל, צביעת הבית, פינוי ריהוט מיותר (יוצר תחושת חלל גדול יותר), הום סטייג'ינג (אירגון וסידור הבית ע"י אנשי מקצוע) - כמו למשל הוספת וילונות, כריות נוי, גופי תאורה, תמונות ועוד שלל דברים אשר נותנים תחושה מודרנית ומשרים אנרגיות טובות בבית לקונים הפוטנציאלים שנכנסים.

3. באיזה מחיר לשווק את הנכס?

קביעת מחיר השיווק של הנכס הוא פרמטר מאוד חשוב! תמחור גבוה מידי עלול להבריח קונים רציניים לנכס שלכם ומצד שני מחיר נמוך מידי עלול להדליק "נורה אדומה" לקונים, העלולים לחשוב שישנה איזושהי בעיה בנכס.

4. בחירת מתווך / משרד תיווך מקצועי לשיווק הנכס:

במקרה הזה הזול הוא היקר! כולנו חושבים איך לחסוך בכל צורה אפשרית, אך מניסיוני הרב ובהבטחה, בחירת איש מקצוע טוב לשיווק הנכס תחסוך לכם המון זמן יקר,כאב ראש ותאמינו או לא גם כסף.

כשאתם מוכרים את הבית, מבחינתכם הבית שלכם הוא הטוב ביותר! יש לכם רגשות לבית, אתם לא אובייקטיבים ולכן לא תוכלו לנהל משא ומתן יעיל מול קונה פוטנציאלי.

זיכרו - תמיד המוכר רוצה לקבל יותר והקונה רוצה לשלם פחות. מתווך מקצועי מביא למצב של WIN-WIN SITUATION

שיהיה בהצלחה!

כרמית פינקר

 U נכסים