ביום חמישי, 25.1.18, נערכה האסיפה הכללית של לשכת המתווכים מודיעין מכבים רעות. באסיפה נכחו עשרות מתווכים הפועלים בעיר, אשר סיכמו את הפעילות בשנת 2017, שזה עתה הסתיימה, וערכו בחירות לוועד הלשכה לשנת 2018.

בשנה החולפת, שהייתה שנת פעילותה הראשונה של הלשכה, נמנו על ועד הלשכה  המתווכים זאב שומכר, ליזה טולדנו, לימור כרמלי, רונית אלעד, תחיה להב ומנחם לינאל. השנה, בתום הבחירות ועם גמר ספירת הקולות, התבשרו חברי הלשכה כי המתווכים שנבחרו להוביל את הלשכה בשנת 2018 הם כרמית בירנבאום (לב הנדל"ן), לימור כרמלי (כרמלי'ס), רונית אלעד (רי/מקס יוניק), תחיה להב (תחיה להב) וזאב שומכר (קבוצת שומכר נדל"ן).

ביום א', 28.1.18, התקיימה הפגישה הראשונה של הוועד המנהל של הלשכה, בה חולקו התפקידים בין חברי ההנהלה הנבחרים, והחלו בבניית תכנית פעולה לשנת 2018. במסגרת זו גם בחרו חברי הוועד את יו"ר הלשכה לשנה הקרובה. 
לאחר שבמהלך השנה החולפת כיהן כיו"ר משותף, זאב שומכר נבחר על ידי ההנהלה לכהן השנה כיו"ר יחיד, לימור כרמלי תכהן כיו"ר ועדת דוברות והדרכה, רונית אלעד כיו"ר ועדת האתיקה בשיתוף עם תחיה להב וכרמית בירנבוים, כרמית בירנבוים תשמש גם כיו"ר ועדת גיוס ושימור וכיו"ר ועדת אירועים, ואילו תחיה להב תהיה יו"ר ועדת גזברות.

מהנהלת הלשכה נמסר, כי לשכת המתווכים רואה עצמה בית למתווכים בעיר מודיעין וסביבותיה. במלאת שנה לייסודה ההסטורי של הלשכה, חבריה מסכמים כי השנה החולפת הייתה שנה של הקמת הלשכה ורישומה כעמותה, גיבוש תקנון המוסכם על כלל חבריה, וגיוס חברים ממשרדים רבים הפועלים בעיר. במהלך השנה נערכו מפגשי "שולחנות עגולים", בהם הועלו לסדר היום דילמות יומיומיות בהן נתקלים המתווכים ואף הוצגו פתרונות הולמים, נערכו הרצאות בתחומים הנוגעים לעבודת המתווך, וכן נערכו אירועים חברתיים חגיגיים בפורים, פסח, ראש השנה וחנוכה.

הנהלת הלשכה מציינת, כי כל הפעילויות שנערכו במהלך השנה החולפת נועדו לקדם את המחויבות של הלשכה לחיזוק הדימוי המקצועי של המתווכים במודיעין, שמירה על רמה מקצועית גבוהה, עמידה בקוד האתי המחמיר שגובש ויצירת הזדמנויות לשיתופי פעולה עסקיים הוגנים בין מתווכי העיר השונים, מתוך אמונה שתקשורת וכבוד הדדי הם אבני היסוד להתנהלות מקצועית של מתווכים במודיעין.

בתום ההליך, אמר היו"ר הנבחר, זאב שומכר: "אני שמח שנבחרתי שוב לוועד הלשכה, ואני רוצה להודות לחברי הוועד, שבחרו בי גם השנה לתפקיד יושב ראש הלשכה. אני מאמין שהוועד הנבחר מהווה נבחרת מנצחת, וביחד נצליח לקדם את מעמד המתווכים במודיעין. יש עוד הרבה מאד עבודה לפנינו, ואנחנו יוצאים לדרך, לקראת שנת נדל"ן פורה ומוצלחת."

קרדיט צילום: לשכת המתווכים