צילום: depositphotos

את נ. פגשתי בעבר ואף עבדנו ביחד תקופה ארוכה. כשקראה בפייסבוק שעברתי להתעסק בתיווך של מגורי יוקרה, פנתה אלי כדי שאמצא עבורה ועבור בן זוגה נכס המתאים לצרכיהם. הם בפרק ב' של זוגיות, החליטו לאחד כתובות ומחפשים נכס שיוכלו להתגורר בו עוד שנים רבות.

כשדיברנו, היא נאנחה אנחה כבדה וסיפרה לי על תלאותיה בשנה האחרונה: בני הזוג פנו למספר מתווכים אשר הראו להם נכסים שלא התאימו להם כלל. במשך תקופה ארוכה, שבוע אחר שבוע המתווכים לקחו אותם מבית לבית ואף לא אחד מהם תאם את צרכיהם. כל זאת בתקופת קורונה וכאשר הם בגיל בו עליהם להישמר בעקבות המגיפה המשתוללת. בזמן האחרון החליטו להפסיק את החיפושים עד שהמגיפה תעבור.

כששוחחנו הסברתי כי אין צורך לוותר על החיפוש והבטחתי לה חוויה מתקנת.


ישבנו יחד על 'סקר צרכים' מקצועי ויסודי אותו בנינו, דרכו ביקשתי לאפיין מה הוא הנכס המבוקש, גודל, מספר חדרים, איזור אותו הם מעדיפים, האם צריך לדאוג לנגישות? ואילו תוספות נחוצות (כדוגמת מחסן, מס' חניות).מאחר ומדובר בזוג בגיל 60 פלוס, הוחלט על איתור נכס עם נגישות מלאה, מרפסת גדולה לאירוח הילדים והנכדים המשותפים וכן נכס שיש בו חניה חופשית ברחוב וכל זאת מבלי לגרוע מהעובדה כי הם מחפשים נכס יוקרתי ההולם את רמת החיים שהגיעו אליה.

מיד התחלתי בחיפוש נכסים מתאימים והחלטתי כי את הסינון אני עושה בעצמי כדי לא להטריד אותם בשיטוט מבית לבית. ואכן, בתוך כשבוע הצלחתי לארגן להם ערב אחד עם 3 דירות אופציונליות - ומתוכם, בינגו! נמצא הנכס המבוקש.

בשבוע שעבר הם חתמו על נכס מהחלומות: דירת מיני פנטהאוז מרווחת ויפיפיה, גבוה מעל כולם. את העסקה ביצענו בשיתוף פעולה עם שרון מקובר שייצג את המוכרים.

במשרד "בתים יפים", הצוות יודע כי זמן שווה כסף וזמנו של הלקוח יקר לו. לכן, אנחנו מקפידים לערוך סקר צרכים מקיף ומחפשים את הנכס המותאם בדיוק לצרכים ולרצונות של הלקוחות. 

אשמח ללוות גם אתכם בדרך אל בית החלומות שלכם

איילת אריאל, משרד "בתים יפים" במודיעין

054-9149545