עיריית מודיעין מכבים רעות מעדכנת על שירות חדש בעירייה: החל מחודש ינואר 2021, יוכלו בעלי עסקים הנדרשים לרישוי, לעשות זאת באופן מקוון, פשוט ויעיל באמצעות מערכת רישוי עסקים מקוונת, אשר מרכזת באופן ידידותי ונוח את כל המסמכים שיש למלא.

עד היום, בקשה לרישיון עסק הייתה כרוכה בהגעה למשרדי הרישוי בשעות קבלת הקהל, בדיקת מסמכים רבים, ריבוי פגישות עם אדריכלים ועוד. השירות המקוון החדש נועד לחסוך זמני המתנה ארוכים שכן ניתן להגיש את הבקשה בכל שעות היממה ללא תלות בשעות הפעילות של משרדי רישוי עסקים, כאשר בעל העסק מעורב בכל התהליך ובכל שלבי הבקשה. 

בעלי עסק, שנדרשים לרישוי עסק הם רבים בעיר, בין היתר מדובר במסעדות, מוסכים, מספרות, אולמות אירועים ועוד. בעלי עסק אלו וכל מי שזקוק לרישיון, יוכלו לקרוא את המידע המוקדם באתר העירייה, לאחר מכן, יגישו בקשה לרישיון עסק בתהליך רישוי מקוון ולהעלות את כל המסמכים הנדרשים לבקשה. צוות הרישוי מקבל את הבקשה ומבצע בדיקה. אם נדרשים השלמות או חוסרים, בעל העסק מקבל הודעה להשלמות ואם הבקשה הוגשה כנדרש, ניתן להתחיל בהליך רישוי תקין עד להנפקת רישיון.

מהעירייה נמסר כי לכל שאלה באשר לאופן ביצוע הרישום, צוות מחלקת רישוי עסקים זמין באמצעות הטלפון 08-9726203 / 08-9726155 . בנוסף ניתן לקבל ליווי והדרכה בפגישה פרונטאלית. יש לתאם עם רכזת הרישוי [email protected]