תמונת שער : depositphotos.com

 

שבוע היזמות הינו חלק  מפרויקט עולמי  שמטרתו לעודד יזמים צעירים לבחור במסלול היזמי כדרך להתפתחות אישית, עסקית, וחברתית. בשנה שעברה צוין שבוע היזמות בכ-170 מדינות ברחבי העולם.

ביום ראשון 19.11, יתקיים כנס "עסקים והעידן החדש" מטעם המרכז הרב תחומי בשיתוף עם משרד הכלכלה והתעשייה ומעוף לקידום עסקים ויזמים בישראל.

הכנס מיועד לבעלי עסקים קטנים ויזמים או לתושבים המעוניינים לצאת לדרך עסקית- עצמאית חדשה. נושא הכנס וההרצאות שיהיו בו, יעסקו בחדשנות. בין השאר, יובאו בכנס טיפים חשובים איך להתאים את העסק לעידן החדש, כיצד לפתח יצירתיות בעסק ואיך לחשוב מחוץ לקופסה. ההרצאות יועברו על ידי מומחים בתחומם בתחומי המדיה הדיגיטלית, שיווק ומיתוג וכן הרצאה משפטית על נכס כקניין רוחני.

לאחר ההרצאות יתקיים פאנל מיוחד ובו ישתתפו בעלי עסקים קטנים מקומיים, אשר הצליחו בדרכם העסקית והעצמאית. בין השאר ישתתפו בפאנל עדי גורל סולומון, תזונאית, קרן ארגמן, מנהלת בריכה טיפולית ועוד.

שחר מי-און, מחזיק תיק העסקים: "כינוס בעלי עסקים ויזמים ויזמיות תחת קורת גג אחת, להעשרה ולמידה, הוא מה שרצינו להשיג בכנס הזה. בשנה האחרונה נעשו בעירייה מספר צעדים לסיוע לעסקים וליוזמות עסקיות. אנחנו לא רק מדברים, אלא עושים: אנחנו מעורבים בקבוצות נטוורקינג כאן בעיר.ההתעוררות והחדשנות מגיעה גם מבחוץ- עסקים חדשים בודקים הגעה לעיר כמוקד משיכה. אין ספק שהמיקום האטרקטיבי של העיר חשוב ביותר. מרכז העיר, שאמור להיות מוקם בקרוב, יהווה מוקד משיכה חדש ואטרקטיבי. אני שמח גם על השותפים הטובים שהתכנסו: ארגון מעוף והמרכז הרב תחומי הפועל בתחום העסקי עם המון רצון לעשות ולקדם. לא נותר לי אלה לאחל לכולם כנס פורה ויצירתי."