החופש הגדול הסתיים ועמו הסתיימה עונת הקיץ של הבריכה העירונית ובמנהלת אופק, האמונה על הפעלת הבריכה העירונית כבר נערכים לקראת תחילתה של עונת הסתיו ולמעשה פתיחת האפשרות לרכישת מנויים שנתיים לבריכה העירונית. כזכור בחודש מאי הסתיימו עבודות קירוי הבריכה העירונית שכעת מתאימה לשימוש במשך כל השנה. במנהלת אופק ציינו כי בשל הביקושים הרבים לרכישת מנויים לבריכה, כפי שהדבר בא לידי ביטוי במנויי הקיץ, הוחלט כי בדומה לנעשה עד כה, גם השנה תערוך הנהלת הבריכה העירונית הגרלת מנויים כאשר כעת מדובר על האפשרות לרכישת מנוי שנתי מחודש ספטמבר 2017 עד לחודש ספטמבר 2018. ההרשמה להגרלת מנויים תתאפשר עד לתאריך 15.9.17. ההגרלה עצמה תיערך ימים ספורים לאחר סיום ההרשמה.

כדי להירשם יש להגיע לבריכה העירונית ברח' עמק זבולון 5 ולמלא טופס הרשמה בשעות פתיחת הבריכה: יום א' בין השעות 13:00 – 22:00. ימים ב-ה בין השעות 06:00 – 22:00. יום ו' בין השעות 08:00 – 17:00. יום שבת בין השעות 08:00 – 17:00.

הבריכה העירונית פועלת בעיר מזה 7 שנים והיא מהווה מוקד לפנאי, נופש וספורט עבור תושבי העיר. מינהלת אופק, האחראית על המתחם, מפעילה את מרכז הספורט הכולל את חדר הכושר ואת חדרי החוגים, הפעילים כל ימות השנה ומספקים שירותים לכל שכבות הגיל. המקום מספק כניסות חד פעמיות לחדר הכושר, חוגי ספורט והתעמלות מגוונים, אירועים עירוניים, הפעלות לילדים ולנוער וחוגי שחייה, בהם שיעורי השחייה כאמור לתלמידי בתי הספר היסודיים. במתחם הבריכה פועלת בריכת שחייה חצי אולימפית ובריכת ילדים רדודה, וכן ישנם שטחי דשא וגינון מוצללים.

פרויקט קירוי הבריכה, שעלותו נאמדת בכ- 4.5 מיליון שקלים, הפך את הבריכה למתאימה לשימוש במהלך כל ימות השנה. הקירוי עשוי מחומר פלסטי עמיד המאפשר כניסת אור שמש מחד, ומונע חימום יתר וייצור הצללה על שטח הבריכה מאידך. נוסף על מערכות חימום המים, במבנה הקירוי הותקנו מערכות תאורה, חימום ואוורור על מנת לאפשר את השימוש בבריכה גם בימי החורף. מעל הבריכה הלימודית יש קירוי קבוע, המאפשר לרוחצים לצאת מהמלתחות אל שטח מקורה ומחומם, ומעל שטח הבריכה הראשית ישנו קירוי קמור המחולק לארבע חלקים, שני חלקים קבועים ושני חלקים ניידים הנשלטים על ידי מערכות חשמליות ומנועים, שיאפשרו את פתיחת הגג בקיץ וסגירתו בחורף. קירוי הבריכה יאפשר לעירייה בשיתוף עם משרד החינוך ומנהלת אופק להוציא לפועל את פרויקט לימודי השחייה של כיתות ה' בבקרים ובמשך שעות היום יוכלו תושבי העיר לשחות בבריכה המקורה לאורך כל ימות השנה.

ראש העיר, חיים ביבס: "חודשי הקיץ האחרונים העידו עד כמה נחוצה בריכה עירונית שתאפשר אפשרות לבילוי משפחתי מחד או לפעילות ספורטיבית מאידך לאורך כל השנה. כמו בכל שנה גם השנה הקפדנו שמחירי הכניסה והמנויים לבריכה יהיו מחירים זולים ועממיים ביחס לבריכות האחרות בעיר ומחוץ לה על מנת שכל ציבור התושבים יוכל ליהנות ממנה. יחד עם זאת אנחנו לא מתפשרים על רמת מתקנים ושירותים גבוהה המתאימה לבריכות מובילות ומצליחות בישראל."