אליהו רביבו, איש רב אשכולות, סמנכ"ל בכיר בחברת יזמות, שמאחוריו רזומה עשיר, הכולל ייזום וניהול פרויקטים מוצלחים, נענה לבקשת חבריו הרבים ממרכז הליכוד, ובעיקר לבקשת האח יאיר, המכהן כ-9 שנים, בהצלחה רבה, כראש העיר לוד, והצהיר השבוע על התמודדותו בפריימריז של הליכוד.

אליהו: "עם ישראל נמצא בצומת דרכים קריטי. הליכוד בראשות בנימין נתניהו חייב לנצח בבחירות לכנסת. כדי לנצח, רשימת הליכוד לכנסת חייבת לשקף ניסיון רב ומחויבות למחנה הלאומי. לאחר שבנימין נתניהו יקים ממשלה ימנית רחבה, אפעל בכול כוחי לקידום העיר לוד והאזור כולו, תוך שימת דגש על המשך הזהות היהודית של מדינת ישראל, מדינת היהודים, החזרת המשילות וקידום עסקים באזור".

אחיו, עו"ד יאיר רביבו שהפך למנהל מטהו הביע תקווה שאליהו ייבחר: "על מנת שהערים באזור השפלה תתקדמנה בצעדי ענק, ובמיוחד בתקופת ההתחדשות העירונית שהיא צורך השעה במדינה, אנחנו חייבים חבר בכנסת ישראל".

פנחס עידן, יו"ר רשות שדות התעופה וראש העיר לוד לשעבר: "מיד לאחר ששמעתי שאליהו רביבו מתמודד, הסרתי את מועמדותי. חייבים לאחד כוחות למען העיר לוד והאזור כולו!"

אליהו רביבו: "פנחס היקר, אנחנו מכירים אחד את השני במשך שנים רבות. אני מודה לך מאוד, על כך שהבעת את תמיכתך הבלתי מסויגת בי. אני מעריך את זה, ואשמח לשרת את כל תושבי מחוז השפלה ולייצג את צרכי העובדים, ממקומי בכנסת. אייצג נאמנה את כל עובדי ותושבי האזור".