בכנס שהתקיים ביום חמישי; 6.10.22, השתתפו בני משפחותיהם של אנשים עם צרכים מיוחדים ממודיעין-מכבים-רעות שבאו לשמוע משר הרווחה והביטחון החברתי על חוק הרווחה לאנשים עם מוגבלות ועל עשייתה של הממשלה למען אנשים עם מוגבלויות.

במפגש השתתפה גם רעיית ראש הממשלה, הגברת ליהיא לפיד, נשיאת עמותת שק"ל וכן השתתפו חבר הכנסת ולדימיר בליאק, ראשת מטה יש עתיד במודיעין מכבים רעות - שרית הנדקנופף וראשת קהילת המיוחדים ביש עתיד והמועמדת לכנסת, חנה גול.

אשת ראש הממשלה, ליהיא לפיד, סיפרה לאחר המפגש: "היה מרגש עבורי להפגש עם משפחות מיוחדות ולחוות דרכן את השינוי הגדול שהיה בשנה האחרונה ביחס אליהן. התחושה הזו שמישהו מקשיב לך ושהדלתות פתוחות מרגשת וחשובה".

שר הרווחה והביטחון החברתי, מאיר כהן אמר: "האירוע הזה מרגש אותי באופן מיוחד, להיפגש עם המשפחות המיוחדות לאנשים עם מוגבלות שאני רואה בהם השותף הכי משמעותי לחוק הרווחה לאנשים עם מוגבלויות שהעברנו בממשלה הנוכחית, החוק ההיסטורי הזה הוא הפעם ראשונה שמדינת ישראל מצהירה שהיא רואה את האנשים לא דרך המוגבלות שלהם אלא דרך חלומותיהם, רצונותיהם וצרכיהם של אנשים עם מוגבלות, בשנה אחת הממשלה הנוכחית הצליחה לעשות המון למען האזרחים בכל התחומים ובתחום הרווחה לאנשים עם מוגבלות בפרט יש לנו עוד דרך ועוד רפורמות חשובות להשלים ואת כל זה אנחנו נמשיך בממשלה הבאה שנקים אחרי הבחירות".

עוד סיירו במודיעין גם חברי הכנסת ולדימיר בליאק, תושב העיר, חברת הכנסת יסמין סאקס פרידמן וחבר הכנסת סימון דוידסון, אשר נפגשו עם תושבים ועם ארגונים שונים בתחום הספורט, העסקים ורווחת בעלי החיים.

חה"כ ולדימיר בליאק: "יש עתיד ממשיכה להיות הגורם המוביל בצביונה הפוליטי של מודיעין מכבים רעות. בכל מקום אליו הגענו קיבלנו תמיכה רחבה של התושבים, אשר מעריכים ומוקירים את ראש הממשלה יאיר לפיד ואת העשייה שלנו לאורך השנים. נמשיך לפעול בכל המישורים למען מעמד הביניים הישראלי, במטרה להקים אחרי ה-1.11 ממשלה רחבה ומתפקדת בראשות יאיר לפיד".


מסיעת יש עתיד נמסר כי חברי הסיעה מסיירים ברחבי הארץ ופוגשים את אזרחי המדינה, לא רק בתקופת הבחירות, אלא גם בשגרה. "המפגש הבלתי אמצעי עם האזרחים הוא נדבך חיוני בקשר של נבחרי הציבור עם הציבור אותו אנו באים לשרת ומאפשר הבנה עמוקה יותר של הבעיות והנושאים עמם מתמודדים אזרחי המדינה ברחבי הארץ".