למועצת העיר נכנסה עדי מן בבחירות המקומיות הקודמות, ב- 2018, כמספר 2 ברשימתו של מויש לוי והחזיקה בתיק לגיל הרך ובתיק לשוויון מגדרי וחברתי, אך בתחילת אוגוסט 2021 הודיעה על פרישתה מתפקיד חברת מועצת העיר, כאשר במכתב ההתפטרות אותו הגישה לראש העיר ציינה כי: "לצערי הרב לא פעם הרגשתי שחופש הפעולה שלי כחברת מועצה הוא מצומצם מאוד וכמעט שאין באמת אפשרות להתוות מדיניות כפי שאמורה לעשות חברת מועצת העיר".

אתמול (ראשון), הודיעה מן שהיא עומדת לרוץ בראש סיעה עצמאית חדשה בבחירות הקרובות למועצת העיר, אשר צפויות להתקיים בסוף חודש אוקטובר.

נכון לרגע זה, מן היא האישה היחידה שעומדת בראש רשימה למועצת העיר מודיעין מכבים רעות.

באירוע ההכרזה על מועמדותה אמרה: "זה לא הזמן להיות אדישה. זה לא האופי שלי. הצטרפו אלי ועיזרו לי להיבחר כדי שאני אוכל להמשיך בעשייה למען אחרים, גם מבפנים. כשהתמודדתי למועצה לפני חמש שנים, אמרתי שאנחנו מנהלים קרב על חינוך ילדינו. זה נכון גם עכשיו. רק שהפעם השאלות שעמן אנחנו מתמודדים ומתמודדות הן רבות ועמוקות יותר: האם מקשיבים ומתחשבים ברצונות ובבעיות שלנו? האם יש מי שמטפל בזה או רק מגלגל את הפנייה שלנו הלאה? האם זה השירות שמגיע לתושבי ותושבות מודיעין מכבים ורעות? אני יודעת מה אני רוצה שהתשובה תהיה ואני חושבת שגם אתם יודעות ויודעים".

עדי מן בת ה- 41, תושבת העיר המתגוררת בשכונת הנביאים, נשואה לפדריקו ואמא לשלושה בנים: עידן (12.5), עומרי (11) ותומר (7). היא בת לאיש צבא ולאשת חינוך אשר גדלה ברעות מאז גיל 9, בוגרת BA בקרימינולוגיה ואכיפת חוק ו- MA בייעוץ ופיתוח ארגוני. כמו כן היא בוגרת קורס מנהיגות, והמדרשה לפוליטיקה של עמותת כ"ן. 

טרם כניסתה למועצת העיר כיהנה מן כיו"ר ועד הורי הגנים העירוני והייתה מוכרת כפעילה חברתית במגוון תחומים.