יניב עמוס, הוא המועמד הנבחר לתפקיד הגזבר החדש של עיריית מודיעין מכבים רעות, לאחר שמועמדותו אושרה בהמלצת ועדת המכרזים של העירייה, בה לקחו חלק נציגי העירייה ונציגי משרד הפנים.

הגזבר החדש יחליף את הגזבר היוצא, רם סידיס שהודיע על סיום תפקידו לפני כחודש. יניב עמוס, (39) תושב העיר מאז שנת 1991, נשוי ואב לשלושה ילדים, הוא בעל תואר ראשון במנהל עסקים במסלול דו חוגי במימון ובמערכות מידע, ובעל תואר שני במשפטים, לבוגרי כלכלה ומנהל עסקים באוניברסיטת בר אילן. בנוסף הוא גם בוגר קורס גזברים של השלטון המקומי ובמסגרת תפקידיו השונים היה חבר דירקטוריון של עמותת מופעים.

יניב שימש בחמש השנים האחרונות כסגן הגזבר ובמסגרת תפקיד זה הוא היה אחראי בין השאר על בניית והכנת תקציבי העירייה. אמון על הניהול התקציבי בעירייה ומעקב אחר תזרים המזומנים ומערך הדיווחים הכספיים.

ראש העיר חיים ביבס: "למכרז ניגשו מועמדים רבים, מתפקידי מפתח במשק ובמנהל הציבורי, מה שמראה יותר מכל על מעמדה של העיר, ויניב זכה במכרז בזכות הרקורד המוכח והניסיון המרשים שלו בשלל התפקידים שמילא באגף הגזברות של העירייה . אני מאחל לו הצלחה בתפקידו החדש. בפני יניב עומדות משימות לא פשוטות, בעשור האחרון גדל תקציב העירייה בעשרות אחוזים ובהתאם לכך גם צמח היקף הפרויקטים המנוהלים על ידה באופן משמעותי, כאשר מגמה זו צפויה להימשך גם בשנים הקרובות עם השלמת העבודות להקמת מרכז העיר החדש והקמת השכונות החדשות והבינוי המואץ באזורי התעסוקה והמלאכה, זאת לצד הגידול במספר תושבי העיר שרק יגדל עם אכלוס השכונות החדשות. במעמד זה ברצוני להודות לגזבר היוצא, רם סידיס, על עבודתו המקצועית והמסורה שעשה כגזבר העירייה."