עדי דויטש, מי ששימש במספר תפקידים בכירים בחברה למתנ"סים ובמיזמי ספורט ארציים, נבחר לשמש מנהל אגף הספורט של העירייה.

דויטש, תושב שוהם, יתחיל בימים הקרובים את תפקידו כמנהל אגף הספורט לאחר קריירה ארוכה בתפקידים מאתגרים מתחום הספורט ובהם מנהל רשת המתנסים העירונית ברחובות ובחברה עצמאית לפיתוח תחומים חדשים. בין היתר היה שותף  לקידום אירועי ספורט בישראל, כגון הג'ירו 2018 - תחרות האופנים מהחשובות בעולם, קידום, פיתוח והקמת קבוצות רכיבת אופניים בכפרי נוער ברחבי הארץ, בפריפריה הגאוגרפית והחברתית.

כמו כן ניהל עדי את תחום הריצה והאופניים בעמותת אתגרים ושימש עד לאחרונה כמנהל האירועים והתחרויות של חברת שוונג.


במקביל לקריירה המקצועית ייצג דויטש במשך  שנים רבות את מדינת ישראל במסגרת הספורט הפראולימיפי בנבחרות ישראל בכדורעף , ברכיבת אופניים  ובטריאתלון  במסגרתן השתתף באולימפיאדת  סידני ונטל חלק בעשרות תחרויות ברחבי העולם.


דויטש הוא בוגר קורסי מאמנים ומדריך בתחום הריצות הארוכות, חדרי כושר וטריאתלון ואף שימש כחבר הנהלת איגוד האופנים והתאחדות לספורט נכים.

דויטש, מחליף, כזכור את מנהל אגף הספורט היוצא, חנן דנציגר, אשר מונה למנהל אגף הספורט בפתח תקווה.

אתגרים רבים עומדים בפני דויטש בניהול אגף הספורט, אומרים בעירייה, בין היתר המשך קידום ועידוד הספורט העממי ובראשם מרוץ מודיעין, צעדת מודיעין המסורתית והמשך הפעלת חוגי הספורט עבור הילדים ובני הנוער בעיר. 

עדי דויטש: "עבורי הספורט הוא דרך חיים . אני רואה בספורט כלי להעצמה, להתפתחות אישית ולמובילות חברתית. הספורט הוא כלי עם יכולת בניית חיבורים קהילתיים חזקים, זמין לכולנו, כל אחד על פי מידת השקעתו , כשרונו ורצונו. הספורט יכול להיות הישגי - תחרותי ובמה במידה ניתן לעסוק בו במישור העממי, חוויתי. בתפקידי כמנהל אגף הספורט במודיעין מכבים רעות אני רואה אתגר עצום להמשיך את הפיתוח של הספורט בעיר ולנצל את המשאבים הטמונים בה: ריבוי של מגרשי ואולמות ספורט, שבילי ריצה ושטחי רכיבה רבים ותושבים מעורבים הצורכים פעילויות ספורט. אני בטוח ששילוב כוחות של תושבים , אנשי מקצוע ורשות מקומית תומכת נקדם את הספורט לקדמת העשייה בעיר."