דלילה אשכנזי, מנהלת המחלקה לחינוך על יסודי במנהל החינוך בעירייה, הודיעה על סיום תפקידה באמצע חודש מרץ, עקב זכייתה במכרז לתפקיד מנהלת אגף החינוך בעיריית אור יהודה.

דלילה עבדה בעירייה ארבע וחצי שנים כמנהלת המחלקה לחינוך על יסודי במהלכן הייתה אחראית על תחום החינוך העל יסודי.

במסגרת תפקידה הייתה דלילה שותפה למהלכים העירוניים לקידום היעדים העירוניים ובכללם קידום הישגי התלמידים . הובילה את פורום מנהלי בתי הספר העל יסודיים באופן שיביא למימוש והגשמת היעדים.

במכתבה למנהלים אמרה דלילה כי: " יותר מכל, ראיתי לנגד עיניי, שמעבר לסטטיסטיקות, למיפויים ולממוצעים שחישבתי, פועמות פואמות חינוכיות של מנהלים, צוותי חינוך ומנהלה, שעושים עבודתם קודש, באמונה, באהבה ובהתמדה, ללא פשרות, תוך עידוד התלמידים, למקסום הצלחתם  לתעודת בגרות ערכית ואיכותית הפותחת בפניהם את שערי החיים העתידיים בצבא, באזרחות ובאקדמיה. אני יוצאת לדרך חדשה ומודה לכל השותפים ברשות, במנהל החינוך ובמחוז על המעטפת הרחבה של תמיכה, ליווי ועשייה מקצועית לכל אורך הדרך תוך יישום חזון העיר".

ראש מינהל החינוך בתיה שוכן-אורבוך מברכת את דלילה על זכייתה: "אנחנו מודים לדלילה על העשייה הפורייה והברוכה שלה במהלך שנות עבודתה אצלנו. מסירותה ומקצועיותה תרמו רבות לקידום היעדים העירוניים ולהצלחת התלמידים. אנו מאחלים לדלילה הצלחה בתפקידה החדש".