מינויים חדשים במנהל החינוך בעירייה: ד"ר ליזי שמעוני הרשקוביץ מונתה למנהלת מחלקת חינוך על יסודי ורחל שילון למנהלת מחלקת הצרכים המיוחדים. ד"ר שמעוני שימשה ב-11 השנים האחרונות כמנהלת המחלקה לחינוך יסודי וכחברה בצוות הניהול של מנהל החינוך העירוני. במסגרת תפקידה, פעלה בתחומים פדגוגיים, ערכיים וארגוניים בחינוך הפורמלי והבלתי פורמלי. עוד קודם לתפקידיה האחרונים, צברה שמעוני-הרשקוביץ ניסיון רב בתפקידים שונים בחינוך העל יסודי. לשמעוני תואר שני MA בהצטיינות במדיניות וניהול מערכות חינוך, באוניברסיטת בר אילן וכן, תואר שלישי PHD מאוניברסיטת בר אילן, בחינוך בנושא מדיניות חינוכית של מנהלי בתי הספר העל יסודיים בישראל, בעידן של תחרות הישגית.

שמעוני-הרשקוביץ הודתה על בחירתה לתפקיד ואמרה כי היא שמחה על האתגר שמצפה לה: "אני רואה חשיבות רבה בהיכרותי את מערכת החינוך על הרצף החל בחינוך היסודי וכעת בחינוך העל יסודי. אני משוכנעת, שעם הכוחות המעולים שיש לנו כאן במערכת החינוך העירונית, יש לנו את הכלים, היכולות והאנרגיות להמשיך ולהעפיל לפסגות חדשות, תוך מתן מענה פרטני וייחודי לכלל התלמידים והעוסקים במלאכת החינוך."

את הניהול על מחלקת הצרכים המיוחדים במינהל החינוך, תוביל רחל שילון. בתפקידה האחרון, ניהלה שילון במשך 16 שנים את המחלקה לחינוך מיוחד באגף החינוך בבית שמש. במסגרת תפקידה הייתה אחראית, בין היתר, על ניהול ועדות השמה, ניהול ועדות שיבוץ ומעקב אחר שיבוץ תלמידים, איתור סייעות לחינוך המיוחד, מיון שיבוץ והנחיה ופתיחת מסגרות. עוד במסגרת תפקיד זה, הייתה חברה בוועדות השילוב היישובי לגיל הרך ולבית הספר, חברה בפורומים של חינוך ורווחה והקפידה על קשר רציף והתייעצויות עם גורמים רלוונטיים לטיפול בילד, תוך התייחסות לסביבה המשפחתית כמו פסיכולוגים, יועצים, מורים, עובדים סוציאליים והורי התלמיד. עם היבחרה לתפקיד אמרה שילון כי: "אני שמחה ונרגשת להתחיל פרק חדש בעיריית מודיעין לאחר 16 שנים בהן ניהלתי את המחלקה לחינוך מיוחד בבית שמש. אני מאמינה ומקווה שהידע והניסיון שצברתי, יסייעו לי לשרת את אוכלוסיית העיר הנפלאה הזאת באופן מיטבי ולשביעות רצון כולם."

בעירייה בירכו את שמעוני-הרשקוביץ ושילון וציינו כי השתיים מהוות הדמויות המתאימות והמקצועיות ביותר, לניהול מחלקות חשובות אלו במערכת החינוך העירונית ואיחלו להן הצלחה בהמשך דרכן.