עיריית מודיעין מכבים רעות היא אחת הרשויות החזקות ביותר בישראל. כך עולה מפרסום מדד האיתנות הפיננסית של חברת דן אנד ברדסטריט ישראל, אשר הציגה את דירוג הרשויות המקומיות, שמציב את מודיעין מכבים רעות במקום החמישי בקרב הערים בגודל בינוני, ערים בהן מתגוררים בין 50,000 ל-200,000 תושבים.
דירוג הרשויות המקומיות של "דן אנד ברדסטריט" מתייחס לנתוני הרשויות המקומיות לשנת 2017, והוא מבוסס על חמישה פרמטרים המעידים על חוסנה הפיננסי והעסקי של כל רשות ורשות ובהם: שיעור עודף או גרעון בתקציב הרגיל, שיעור גביית ארנונה, יחס תושבים לעסקים, יחס מענקים לסך תקציב רגיל ודירוג סוציו-אקונומי.

מהדירוג של "דן אנד ברדסטריט" ניתן לראות, כי מודיעין מכבים רעות מדורגת במקום החמישי. דירוג זה מעיד על חוסנה הפיננסי של העיר אשר מסייע ליציבות העסקים בה (כזכור בחודש יוני האחרון דורגה מודיעין מכבים רעות כעיר הבטוחה ביותר לעסקים, בקרב הערים בסדר גודל של 50,000 עד 200,000 תושבים), וכן לפיתוח העירוני ולרמת החיים של התושבים.

ראש העיר, חיים ביבס: "מודיעין מכבים רעות היא אחת מהערים החזקות והמצליחות בישראל בכל התחומים. ההשקעה המשמעותית שלנו בתושבי העיר בכלל ובעידוד העסקים בפרט מקבלת בדירוג זה חותם רשמי על העבודה הטובה הנעשית אצלנו. אנחנו נוסיף לעבוד קשה בכל יום ויום כדי להפוך את העיר שלנו למקום עוד יותר טוב לגור בו."

צילום: פרטי