ביום רביעי 1.12, חנכה עיריית מודיעין מכבים רעות, במעמד ראש העיר, חיים ביבס, חברי המועצה ועובדי העירייה את המבנה החדש של מנהל תכנון והנדסה בעירייה וחברות הבת –החברה הכלכלית מודיעין ומנהלת אופק.

מהעירייה נמסר כי המבנה החדש הוקם מתוך רצון לשדרג את איכות השירות לתושבים, ליזמים, לאדריכלים ולקבלנים הזקוקים לשירותים שונים, אשר יוכלו מעתה ליהנות ממבנה מונגש המאגד בתוכו תחת קורת גג אחת את כלל השירותים הנדרשים באופן נעים ונוח, וכי ברוח חזון זה, הנחה ראש העיר חיים ביבס גם להקים במינהל מחלקה חדשה לפניות הציבור בתחום התכנון והרישוי, שתפקידה יהיה לקבל ולטפל בפניות הציבור, להפנות לגורמים המתאימים ולסייע במתן מענה מקצועי ומהיר. 

חנוכת המבנה החדש של מנהל תכנון והנדסה

עוד ציינו בעירייה כי בחירת מיקום המבנה ועיצובו האדריכלי, תוכננה בקפידה, כאשר המבנה מאופיין בעיצוב מודרני המשתלב היטב עם עיצובו של מרכז העיר החדש בו הוא ממוקם ולא משתלט על הנוף האורבני, מול בניין המשטרה וליד בניין העירייה.

האדריכלית טלי בכר מספרת כי: "המבנה ארוך ומלווה למעשה את מרכז העיר לאורך הרחוב, כך שהוא משתלב עם הטופוגרפיה עם כניסות נגישות ומזמינות היישר מהרחוב בקטע הגבוה שלו ובקטע הנמוך,  בנוסף, ישנם חלונות גדולים הפתוחים לרחוב המסמלים שקיפות מבפנים ומבחוץ לשירות לתושבים. כמו כן, עוצבה פינת המתנה נעימה בה אדריכלים יכולים לשבת ביחד ולהחליף רעיונות וכמובן היא תשמש תושבים ומבקשי שירות".

חיים ביבס, ראש העיר: "מבנה מנהל ההנדסה החדש הוא עוד יעד שהגשמנו בשדרוג השירות לתושבים ולמבקשי השירות מהעירייה כך שלצד השירות המתקדם באמצעות אתר העירייה ניתן יהיה לקבל שירות פרונטלי נגיש ונוח, באחת מזרועות העירייה החשובות והעמוסות ביותר שלנו."

משרדי מינהל תכנון והנדסה יושבים כעת במשכנם החדש ברחוב דם המכבים 37-35.