יש כאלה שיאמרו כי ייתכן ואין מקום בין המפלגות הגדולות, ימין, מרכז או שמאל הנאבקות בימים אלה על שליטה במפה הפוליטית לבחור דווקא במפלגה שחרטה על דגלה את המאבק למען בעלי החיים ויש שיאמרו כי ייתכן והמפלגה לא תעבור את אחוז החסימה, הפעם, על כך משיב יו"ר המפלגה, עו"ד כשדי ביחס ל"סיכוי" לעבור את אחוז החסימה שהיא שאלה הלקוחה מתוך עולם התועלתנות, הכדאיות, הסטטיסטיקה, בעולם הזה – אין מקום לשאלות מסוג זה. המפלגה שלנו היא מפלגה ש"המצביעים" הטבעיים שלה אינם בעלי זכות הצבעה, ולא רק זה, אלא שגם לעולם לא יאמרו לך תודה, ולא רק זה, אלא שגם לעולם לא ידעו שעשית משהו למענם. ההצבעה למפלגה כזו היא הצבעה מוסרית. מתן חסד של אמת. ללא ציפייה לתמורה כלשהי, למעט הידיעה, שזה הדבר הנכון לעשותו.

ואילו אוה ראשת חברי המפלגה, תטען כמשפט המפורסם של מרגרט מיד: "לעולם אל תטילו ספק בכך שקבוצה קטנה של אזרחים מודאגים ואכפתיים יכולה לשנות את העולם; זה הדבר היחיד שאי־פעם הביא לשינוי", כי רק כך שינויים מתחוללים, כך הפסיקו את העבדות, כך השיגו זכויות שוות לנשים וכך מתחילות מהפכות! בעצם הכל (הקול) תלוי רק בי, בי האדם האחד, בקול האחד הקטן וכאשר אחד הולך בדרך מוסרית, ואחריו בא עוד אחד, ועוד אחד, ועוד אחד, בסוף קורה משהו. אם היו שואלים את נלסון מנדלה בשבתו בכלאו מה הסיכוי שיהיה פעם נשיא המדינה ומגדולי מנהיגי החירות בכל תולדות האדם, הוא היה עונה, זה לא מעניין אותי, אני עושה את הראוי והנכון לעשות. 

האם אתה קובי, מייסד המפלגה, באמת מאמין כי יש לכם סיכוי להיכנס לכנסת?

קובי כשדי: "אני טמנתי את זרע המוסר, אולי לא אראה את הפרח הזה נובט, אבל היה לי הכבוד לטמון את הזרע. והוא ימתין לזמן שלו. היום. או בעוד 20 שנה. אבל הזמן שלו יגיע. והוא יגיע בזכות אלה שלא שאלו 'מה הסיכוי שזה יקרה',  שעשו את מה שנכון לעשות. אני רק מבקש כי ביום הבוחר זכרו את האפרוח הזה, ואת העגל הזה, ואת הטלה הזה, וכן גם את הכלבלב הזה, שמחר יומת בכלבייה, כי כך אפשר ומותר וחוקי, ושכחו את איראן, ואת 'ימין' ואת 'שמאל', ובאו ושמו את הפתק שלהם בתוך מעטפה. כי כך ראוי שיהיה. למען החי, למען האדמה, ולמען האדם"

ולסיום, בפניה מלב אל לב מבקשת אוה אהרונוף: "בעלי החיים זקוקים לנו, הם זקוקים להגנה שלנו, הם חווים תופת בלתי נתפסת. צריך לשים לזה סוף. אסור לנו לאכזב אותם. יחד נוכל לשנות. תקדישו כמה דקות למצע של צדק לכל http://www.justice4all.co.il/  תחשבו עם המצפון שלכם - אולי סוף סוף הגיע גם העת של בעלי החיים."