צילום: ארכיון מודיעין נט

הבחירות לרשויות המקומיות צפויות להיערך ב- 31.10.23 והמערכת הפוליטית המוניציפלית מתחילה להתכונן לבאות. מי שכבר רואה את עצמו מחוץ למועצה הוא מויש לוי, אשר הודיע בסוף השבוע על החלטתו שלא להתמודד בבחירות הקרובות למועצת העיר ועל עזיבתו את המערכת הפוליטית המקומית.

לוי, העומד בראש רשימת "שחר עושים חינוך", אותה הקים לפני כ-20 שנה, כיהן בקדנציה האחרונה כסגן ראש העיר וכמחזיק תיק החינוך בעיריית מודיעין.

על עזיבתו את הזירה הפוליטית הודיע לוי בעמוד הפייסבוק שלו, וכך כתב: "החלטתי שלא להתמודד בבחירות הקרובות למועצת העיר. בשני העשורים האחרונים זכיתי לשרת את התושבים הנפלאים של העיר מודיעין-מכבים-רעות כסגן ראש עיר ובשלל תפקידים נוספים. זכיתי לתרום בתחומי האזרחים הוותיקים, הקהילה, התנדבות ובעיקר החינוך. זו חוויה מדהימה לשרת ציבור, לפגוש אנשים, להקשיב להם, להכיר אותם ולנסות לעזור להם ככל יכולתי. זכיתי זכות נדירה להיות במקום של הנהגה והובלה, עשייה והשפעה, יצירה ובניה למען הזולת".

על המשך דרכו כתב לוי: "יש בי אנרגיה רבה לעשות ולפעול, להקים ולבנות, להמשיך לקדם ולפתח, אבל אני מאמין שיש חשיבות רבה שלא לקפוא על השמרים, להתרענן, להתחדש להתקדם, לדעת מתי לעצור ולעבור לאתגר הבא. עדיין איני יודע מה יהיה האתגר הבא שלי, אבל אני בטוח שאמצא את הדבר הנכון והמתאים לשלב הזה של החיים. נשב ב "שחר עושים חינוך" ונחשוב יחד מה יקרה בהמשך הדרך. אני רוצה להודות לכל אלה שנתנו לי את האפשרות והזכות לשרת את העיר ותושביה, ולכל אחד ואחת מאלה שסייעו לי ותמכו בי בדרך".