צילום: פרטי

שמעונוביץ, 36, מכהן במועצת העיר מודיעין מכבים רעות כבר כשבע שנים וזו הקדנציה השנייה שלו. כזכור, בבחירות האחרונות (2018), התפצל מהמפלגה של ביבס והקים מפלגה עצמאית - "הדור הבא", שזכתה בשני מנדטים.

לאחר הבחירות האחרונות, כשהושבעה מועצת העיר החדשה, נוסד תפקיד חדש במועצה - המשנה לראש העיר. תפקיד  ללא שכר, אותו מילא עד כה חבר המועצה עמיעד טאוב, אשר ימשיך לכהן גם הוא בתפקיד במקביל לשמעונוביץ. הערב כאמור, אישרה המועצה גם את מינויו של שמעונוביץ למשנה לראש העירייה והוא מצטרף לתפקידיו כמחזיק תיק תרבות נוער וספורט, וכן יו״ר עמותת סחלבים. 

לא אחת הוזכר שמו של שמעונוביץ כיורשו האפשרי של ביבס לראשות העיר, כאשר זה יחליט לקפוץ לזירה הארצית, וכאחד הכוחות העולים במערכת הפוליטית בעיר. אין ספק כי התפקיד החדש יהווה מקפצה משמעותית לשמעונוביץ בקרב על ראשות העיר כשזה יגיע. 

״הגעתי למודיעין בשנת 1998", מספר שמעונוביץ, "אני חי ונושם את העיר הזו מעל ל- 20 שנה. אני שותף לעשייה וההתפתחות המדהימה שלה, אוהב אותה ואת האנשים בה בכל ליבי, צופה ומתכנן לה עוד עתיד גדול. אין מאושר ממני להפוך היום להיות המשנה לראש העיר. תודה לראש העיר חיים ביבס וחברי מועצת העיר על האמון והתמיכה. תודה לכל אלו שהצביעו לנו בבחירות ומלווים אותי לאורך הדרך. זכיתי לשרת את העיר שאני כל כך אוהב״