צילום: ארכיון מודיעין נט

אמש בהנהלת העיר אושרה הצעתו של חבר המועצה אור גרינפלד לקיים ליין אירועי תרבות ופנאי בשבתות בסמוך ובתוך אזורים מסחריים שבהם ישנם עסקים שפתוחים בשבת – לרבות עסקים קטנים במרכזים מסחריים ובשדרה במרכז העיר.

על פי ההצעה יוכלו בקרוב תושבי ותושבות העיר ליהנות בקרוב מפעילויות, ירידים, מופעים קטנים ואירועי פנאי שונים לכלל האוכלוסיות בעיר גם בשבתות, בנוסף על הפעילות במהלך ימות השבוע.

חבר המועצה אור גרינפלד

גרינפלד, מחזיק תיק העסקים והיזמות בעירייה סיפר השבוע כי הרעיון נולד גם כדרך לתמוך, לעודד ולקדם את העסקים המקומיים שבוחרים לפתוח ולתת שירות בסופי השבוע, זאת לצד קידום חיי התרבות והבילוי בעיר ויצירת אירועים שיתקיימו גם בשבתות בעיר.

"החובה שלנו, שלי, היא להמשיך לקדם את מודיעין מכבים רעות כעיר פלורליסטית וליברלית, לתמוך ולעודד קידום ופתיחה של עסקים ופעילויות פנאי לתושבות והתושבים בכל ימות השבוע כולל סופי השבוע", אמר גרינפלד והוסיף: "העיר גדלה ומתפתחת ורבים מתושבי ותושבות העיר מבקשים לצרוך תרבות, בילוי ופנאי מגוונים - אני מודה לראש העיר ולהנהלת העיר ברובה שתמכו בהצעה ומאמין שכבר בקרוב נתחיל את הפעילויות, יש מלא רעיונות ושיתופי פעולה בקנה"