בישיבת המועצה שהתקיימה ביום רביעי, 1.9.21 מונה אור גרינפלד מתנועת "אנחנו הצעירים" כחבר במועצת העיר מודיעין מכבים רעות. גרינפלד יכהן כחבר מועצה מטעם סיעת "שחר עושים חינוך" בראשות מויש לוי - לאחר פרישתה של עדי מן. זאת לאחר שסיעת "אנחנו הצעירים", אותה הקים גרינפלד התאחדה בבחירות האחרונות עם סיעת "שחר עושים חינוך", וגרינפלד התמקם במקום הרביעי ברשימה של מויש.

"מילדות אני חי במודיעין, ראיתי אותה גדלה ומתפתחת בקצב מסחרר", אמר השבוע אור גרינפלד, " ב- 2013, בגיל 21, הקמנו את תנועת "אנחנו הצעירים" במטרה להציף ולהעלות את נושא הצעירים בעיר, לשנות מדיניות עירונית ויותר מכל - לייצר קהילה מקומית מעורבת ומשפיעה. שמונה שנים אחרי, אני גאה להיכנס למועצה ולהגיע מהתנועה החברתית הגדולה בעיר, שגדלה כל יום".

"מאז ועד היום קרו כל כך הרבה דברים שאפשר לסכם אותם במשפט אחד: עשייה למען הציבור ולמען עיר טובה יותר" הוסיף גרינפלד ואמר: "יש לנו עיר מצוינת ומתקדמת בכל תחומי החיים והרבה בזכות ראש העיר, חברי המועצה, עובדי העירייה אבל יותר מכל - התושבים והתושבות שלנו. עם זאת ישנם עוד אתגרים רבים שאני רוצה לשים על סדר היום עבור הציבור אותו אני מייצג, עבור תושבי העיר ועבור הדורות הבאים"

גרינפלד הודה לעדי מן שסיימה את תפקידה במועצת העיר וסיפר: "עדי היא חברה טובה שלי ולוחמת צדק אמיתית ואני בטוח שהיא תמשיך להוביל בתחומי העשייה שלה". "תודה גם למויש לוי ועמיחי זליג, השותפים שלי במועצה, הצוות היקר של אנחנו הצעירים והמרכזים לצדק חברתי שבלעדיהם לא היינו מגיעים למקום בו אנחנו נמצאים היום, לכל הפעילים והפעילות והחברים והחברות של אנחנו הצעירים לכל מי שסייע ולקח חלק בפעילות שלנו במהלך השנים וכמובן לראש העיר חיים ביבס ולחברי המועצה על האמון והברכות".

שמחתו של גרינפלד נמהלה, כמו שקורה לעיתים בחיים, גם בצער, על סבתו האהובה שנפטרה ממש לאחרונה. "אני רוצה להקדיש את הרגע הזה לסבתא שלי, סימה ז"ל, שנפטרה בשבוע שעבר", סיפר אור, "אין ספק שהיא חסרה לי ברגעים אלה והייתה מתקשרת לברך ולחזק אותי, בטוח שהיא צופה מלמעלה בגאווה. בשביל לשנות צריך לקחת חלק, יש הרבה מה לעשות"