יתרונות הענן עבור המערכת

היום ארגונים רבים מטמיעים את העבודה עם הענן. הוא משמש לצורך שמירת קבצים מסוגים שונים, קלטות והוא מייעל את העבודה כשיש מספר גורמים המעורבים באותה עבודה או באותו פרויקט. היתרונות של הענן הם:

  • חיסכון במשאבים – במקום לרכוש חומרה יקרה ולאחסן בה את המידע, הכל נשמר בענן. גם במערכות ניהול יש צורך ביצירת ארכיון וכשהוא לא נמצא על מחשב אחד נחסך הצורך לרכוש אחד יקר ונחסכות עבודות התחזוקה.
  • עדכון שוטף – העדכון של המידע בענן הוא עדכון שוטף שקל לגשת אליו. מערכת Dynamics 365 הופכת את פעולת העדכון והתקשורת מול כל הגורמים המעורבים בעבודה לפעולה פשוטה ונוחה.
  • כניסה ממקורות שונים – במיוחד בפרויקטים דינמיים בהם יש תנועה בין מקומות שונים, יש לכך יתרון. העובדים יכולים להיכנס אל לוח הבקרה ולקבל מידע מכל מקום בו הם נמצאים וזאת בתנאי שיש להם את ההרשאה לכך.
  • אבטחה – מערכת Dynamics היא מערכת מאובטחת ועל כן אין צורך לחשוש מפריצות או כניסה שאינה מורשית. המערכת עוברת בקרה קבועה, תחזוקה ותפעול וכל זאת במטרה לאפשר לך עבודה חלקה ופשוטה.

הטמעת Dynamics 365 בארגון שלך

הדרך הפשוטה ביותר להטמיע מערכות CRM ואת מערכת Dynamics 365 אצלך בעסק או במקום העבודה היא להיעזר בחברה המתמחה בכך. החברה יכולה לבחון יחד איתך את הצרכים שלך, לראות כיצד המערכת יכולה לסייע לך וללוות אותך לכל אורך ההטמעה. חברה זו תיתן לך שירות ותמיכה בשלב הראשוני של ההטמעה ותמשיך ללוות אותך גם לאחר מכן.

מצד אחד, בחירה במערכת Dynamics מאפשרת לך לייעל את הפעולות השונות בעסק שלך. מצד שני, חשוב להשתמש במערכת בצורה נכונה ושתתאים לך. חברה מקצועית תבחן אילו פעולות נחוצות לך ותעזור לך ולעובדים שלך להבין כיצד להשתמש במערכת ביעילות מרבית.

תחומים שונים בהם ניתן להטמיע את המערכת

Dynamics 365 מתאימה לסוגים שונים של ארגונים ועסקים. המערכת יעילה במיוחד כשיש צורך לנהל פרויקטים עם מספר אנשים. התקשורת סביב הפרויקט יכולה לקבוע אם הוא יצליח או יכשל. מערכת הנמצאת על הענן חוסכת מצבים של אי הבנה ושל תקשורת לקויה.

בעזרת Dynamics כל עובד ועובדת יכולים להזין את הנתונים הרלוונטיים, לראות את מצב העבודה, לקבל משימות וכל זאת ללא צורך בתקשורת אישית, טלפונים ואי הבנות. כל מה שצריך לבצע כתוב בצורה ברורה וכך העבודה הופכת ליעילה ואף נעימה יותר.