עתידים לבצע הובלת דירה/משרד/חנות/בית עסק בזמן הקרוב? זה הזמן למספר "כללי ברזל" בכל הנוגע לאופן בחירת זהותה של חברת ההובלות אשר תבצע עבורכם את השירות.

שירותי הובלות

שירות הובלות הוא למעשה שירות המיועד לצרכי הובלה ושינוע של תכולה מנקודה אחת לשנייה וזאת בהתאם למאפייני התכולה, המרחק הגיאוגרפי בין שתי הנקודות, מורכבות הליך ההובלה וכדומה. בין יתר סוגי השירות המוצעים לכם במסגרת שירותי הובלה של חברת הובלה מקצועית ומנוסה תוכלו למצוא: שירותי הובלת משרד, שירותי הובלת דירה, שירותי הובלות עסקים ותכולות, שירותי הובלת ציוד יקר ערך, שירותי הובלות מנוף ושירותי הובלה נוספים.

במקביל, כל חברת הובלות מקצועית ומנוסה בענף תאפשר לכם ליהנות משירותים נלווים הכוללים בין היתר: שירותי פירוק והרכבה של תכולה כבדת משקל או מסורבלת, שירותי אריזה, שירותי ביטוח על פריט התכולה ועוד.

 

כיצד לבחור חברת הובלות – 5 כללי ברזל

על מנת להבטיח לעצמכם שירות הובלת 5 כוכבים, אנו ממליצים לכם להתייחס במסגרת הליך הבחירה בחברת ההובלות ל-5 הכללים הבאים:

  1. וודאו שלחברת ההובלות ניסיון מקצועי רב שנים בענף ההובלות ושהיא מתמחה בסוג ההובלה הנחוץ לכם.
  2. וודאו שלרשות החברה עומד כל הציוד הנדרש לצורך ביצוע שירותי ההובלה על הצד הטוב, הבטיחותי והמקצועי ביותר. ציוד זה כולל בין היתר: רכבי הובלה בהתאם להיקף התכולה העומדת לרשותכם, מנופי זרוע ומנגנוני הרמה אחרים לצורך נשיאת ציוד כבד משקל או לצורך ביצוע עבודות הובלה בגובה, ציוד טכני למטרות פירוק והרכבה של פריטי תכולה כאלו ואחרים, ציוד בטיחות ועוד.
  3. וודאו שהחברה מחזיקה בכל האישורים הנדרשים לצרכי ביצוע עבודות ההובלה השונות (בעיקר כאשר מדובר בשירותי הובלה בגובה). כמו כן, וודאו שהחברה מחזיקה בפוליסות ביטוח צד ג' וביטוח תכולה עבור מקרים בהם התכולה ניזוקה שלא באשמתכם במהלך ההובלה.
  4. וודאו שחברת ההובלות ערוכה לספק לכם את השירות ביום ובשעה אותם קבעתם מראש.
  5. בדקו מהו היקף השירותים המוצע לכם על ידי החברה מלבד הליכי ההובלה עצמה ובדקו האם שירותים אלו מותאמים לצרכי האריזה וההובלה השונים שלכם. במידה ואתם נדרשים לשירותי הובלה מיוחדים כגון: הובלת פריטים יקרי ערך, הובלה עם מנוף בגובה וכדומה, אנו ממליצים לכם לחזור לעיין בכלל מספר 1 ולבחור בחברות המובילות ביותר בתחומים אלו.

בנוסף ל-5 כללי ברזל אלו, אנו ממליצים לכם לקבל המלצות אישיות מלקוחות העבר של החברה ולצורך כך אנו ממליצים לכם לבדוק האם לחברה קיים עמוד פייסבוק עסקי ובמידה וכן מהן התגובות מצד לקוחות החברה המופיעות בעמוד.

כמו כן, עוד טרם מועד ההובלה אנו ממליצים לכם לערוך הסכם התקשרות ביניכם לבין החברה ובמסגרתו יכללו כל השירותים העומדים לרשותכם מטעם החברה ואת התחייבותה לביצוע השירות על הצד המקצועי ביותר.

נכתב באדיבות: הובלות 5 כוכבים