בשנים האחרונות ניתן לראות מגמה ברורה של אנשים, אשר בוחרים להשקיע בעצמם, בגוף שלהם ובשיפור אורח החיים שלהם. הצעד הראשון הוא להתחיל להקפיד על תזונה נכונה ולשלב פעילות גופנית קבועה במהלך השבוע. אופציה אחת היא להירשם לחדר כושר, לסטודיו לאימונים פונקציונליים, לשיעורי יוגה או פילאטיס וכדומה.

אך לא לכולם מתאים להתאמן בקבוצה או להיות מוגבלים לשעות מסוימות, ולכן אנשים רבים בוחרים להתאמן בצורה עצמאית בבית או בפארק. מעבר לאימוני ריצה או הליכה, מומלץ לשלב תרגילי כוח ותרגילי גמישות. לצורך כך, מומלץ להצטייד במספר אביזרי ספורט שונים. ניתן למצוא היום בשוק לא מעט מוצרים שונים, כגון גומיות, משקוליות, קטלבלס ועוד. כל אחד יכול לבחור לעצמו מספר אביזרים, ובצורה כזו לבנות אימון איכותי שמשלב תרגילים לכל הגוף.

כיצד לבחור אביזרי ספורט?

כאמור, ניתן היום למצוא מגוון עצום של אביזרי כושר שונים, המגיעים במגוון רחב של דגמים, צבעים ודרגות קושי. על מנת שלא ללכת לאיבוד מרוב מבחר, מומלץ להתמקד במספר אביזרים מצומצם, ולאחר מכן להגדיל את הכמות בהתאם לצורך. מומלץ למשל להצטייד ברצועות כושר, המאפשרות לכל אחד לבצע אימון גוף מלא, בהתאם לרמת הקושי המתאימה לו. ניתן לתלות את הרצועות על מכשיר המתח בפארק, על אחד העצים או אפילו לקבע אותו לדלת הכניסה בבית.

הרצועות מאפשרות לבצע מגוון עצום של תרגילים, תוך כדי שימוש במשקל גוף בתור התנגדות. בצורה כזו, ניתן לבנות חוזק ועוצמה בכל שרירי הגוף השונים. מי שמעוניין בכך, יכול להוסיף לאימון שלו כמה קטלבלס במשקלים שונים, על מנת לעבוד על השרירים בזוויות ובמנחים שהרצועות לא מסוגלות לספק. אופציה נוספת, היא לרכוש מספר גומיות בדרגות קושי שונות, על מנת לבצע איתן תרגילי עיצוב וחיזוק גם לפלג הגוף העליון וגם לפלג הגוף התחתון. בצורה כזו, ניתן לבצע אימון מלא שיבטיח לשמור עליכם חזקים ובריאים לאורך זמן.

לסיכום, אביזרי ספורט מאפשרים לכל אחד לבצע אימון כושר בצורה עצמאית בנוחות של הבית שלו. מומלץ לרכוש מספר אביזרים שונים, להבין בדיוק כיצד להשתמש בהם ולהתחיל להעלות את רמת האימון בצורה הדרגתית ואחראית

צילום יח"צ