אין דבר יותר מעצבן מאשר מזגן שמתקלקל ובעיקר הדברים נכונים לגבי חודשי הקיץ הלוהטים או חודשי החורף הקרים במיוחד שבהם אנחנו מצויים כעת. במקרים לא מועטים אנחנו לא ממהרים לתקן את המזגן וזה נובע בעיקר מהמחירים שאנחנו שומעים עליהם ואז למעשה אנחנו מתפשרים על מזגן שעובד בחצי כוח או על מזגן שלא עובד בכלל ומסתפקים במוצרים אחרים שהם גם פחות יעילים וגם צורכים הרבה יותר חשמל. תיקון מזגנים כיום הוא הרבה יותר נוח, הרבה יותר פשוט ובעיקר הרבה יותר זול וכבר לא צריך לקרוע לעצמנו את הכיס בשביל ליהנות מבית חמים ונעים בחודשי החורף או בית קריר ונעים בחודשי הקיץ.

איך בוחרים את איש המקצוע המושלם?
אנחנו נחשפים כל הזמן בתכניות הטלוויזיה או ברשתות החברתיות לאנשי מקצוע רמאים אבל האמת היא שרוב אנשי המקצוע הם אמינים ומקצועיים אבל בכל זאת יש כמה תפוחים רקובים שלעיתים מכתימים את כל השאר שלא באשמתם. בחירת איש המקצוע שיגיע לביתכם ויסדר את המזגן היא הצעד הראשון והחשוב ביותר בדרך לתיקון המזגן אבל שאלת השאלות היא כיצד בוחרים את איש המקצוע המושלם.

ראשית, עלינו לבחור איש מקצוע אמין, אין תחליף לאמון ואם אתם מרגישים כבר מהרגע הראשון שהאדם שעומד לפניכם אינו אמין ומנסה לעגל פינות כל הזמן עברו לאיש המקצוע הבא ואל תנסו לשבור את הראש כי זה פשוט יבזבז לכם זמן יקר. שנית, בררו על המחיר וערכו השוואה מקיפה לגבי העלות של תיקון המזגן. במידה וראיתם כי המחיר שביקש מכם איש המקצוע גבוה בהרבה מהממוצע או לחילופין נמוך הרבה יותר מהממוצע בררו לפשר העניין וקבלו תשובה שתספק אתכם. שלישית, בצעו מול איש המקצוע תיאום ציפיות ברור לגבי זמן העבודה, כולנו רוצים שהמזגן יחזור לעבוד כמו שצריך אבל אף אחד מאיתנו לא רוצה שייקח לו שבוע לסדר את התקלה ולמהירות של התיקון גם כן יש חשיבות עצומה בעת בחירת איש המקצוע. טכנאי מזגנים מומלץ וזול תוכלו למצוא, זו בהחלט משימה אפשרית אבל חשוב שתשקיעו בחיפוש ולא תתפשרו על פחות מהטוב ביותר.

בחירה בחברות גדולות ומסודרות
בניגוד לעבר, כיום רוב אנשי המקצוע עובדים תחת חברות גדולות וכאשר אתם מזמינים את איש המקצוע שיגיע לסדר לכם את המזגן דרך החברה אתם למעשה מרוויחים פעמיים: גם כל אנשי המקצוע הטובים ביותר נמצאים במקום אחד ואתם לא צריכים לבצע חיפושים מתישים וגם יש לכם כתובת ברורה מאוד במקרה של שאלה או בעיה. כאשר אתם בוחרים טכנאי מזגנים של חברת  Fix it now אתם יכולים להיות בטוחים שבחרתם נכון, אתם יכולים להיות רגועים שאתם בידיים טובות ואתם יכולים לישון בשקט ובשלווה כי הבית שלכם נמצא בטמפרטורה הרצויה.