כפי שרבים יודעים איתור נזילות במבנים בהם ישנו חשד לנזילה שמובילה לעובש ורטיבות הינו הכרחי וזאת כדי למנוע נזק למבנה, תוך מניעת בעיות בריאותיות קשות שעלולות להיגרם לנמצאים במבנה עקב נזילות, לחות, עובש ורטיבות.

נזילות יכולות לקרות משלל מוקדים החל מחלונות שאינם אטומים, מקירות לא מבודדים, מכלים סניטריים ועוד. לכן חשוב לבצע איתור נזילות בצורה חכמה ומתקדמת. למידע נוסף בקרו באתר תרמיטק.

אז כיצד מאתרים נזילות בקלות?

איתור נזילות נעשה על ידי אנשי המקצוע שמאתרים נזילות בשלל דרכים החל באמצעות קרני איפרא אדומות, מצלמות תרמיות ייחודיות, באמצעות סאונד, ושלל דרכים יעילות לאיתור נזילות אשר באמצעותן אין צורך לשבור קירות או לחפור בהן ובמרצפות.

כיום ישנן שלל חברות המציעות את השירותים שלהם שכוללים איתור נזילות, איתור גז, איתור לחות ובכלל איתור תשתיות שמסייע לבדוק את כל הקשור בדליפות ונזילות.

אבל כיצד מאתרים את בעל המקצוע הנכון?

כאשר אתם מחפשים אחר בעל מקצוע לאיתור נזילות, חשוב שתשימו לב לדגשים הבאים:

שימוש בטכנולוגיות מתקדמות – וודא כי איש המקצוע או החברה לאיתור נזילות משתמשים בכל האמצעים הטכנולוגיים המתקדמים לאיתור נזילות, כמו איתור נזילות באמצעות סטטוסקופ, לייזר, אינפרא אדום, מצלמות מיוחדות, תדרי קול ועוד. בכך לא יצטרך איש המקצוע להסב נזק לקירות או לרצפות בעת חיפוש הנזילה.

תיקון במקום – שאלו את איש המקצוע האם הוא יכול לבצע תיקון של נזילות במקום. תיקון כזה נעשה על ידי איטום נכון של חלונות, דלתות, מרזבים, תיקון, דוודים, צנרת, ספיגת לחות , איטום מבנים ועוד.

מקצועיות – בדקו אם איש המקצוע או החברה שאתם בוחרים מקצועיים. נסו לקבל המלצות אודות החברה, שימו לב אם האתר ישנו מידע מקצועי, וודאו כי שיטות העבודה של איש המקצוע הינן נכונות ומתקדמות.

ניסיון – וודאו כי איש המקצוע הינו מנוסה ויכול לטפל ולסקור את כל התשתיות במבנה שלכם. חברות מקצועיות הם כאלה שישי בהן מהנדסים, סוקרים, אינסטלטורים ושלל אנשי מקצוע שיכולים להעניק למבנה שלכם בדיקה ותיקון מקצועי אשר מתאימים לסוג המבנה שלכם.

אמינות – שימו לב כי בעל המקצוע אמין. חשוב לבצע סקר מחירים של תיקנים ואיתור תשתיות לפני שאתם מסכימים להצעת המחיר של בעל המקצוע. בכך תוכלו ליהנות מהמחיר המשתלם מכל לבדיקה ולתיקון.

לסיכום, אם אתם רוצים ליהנות ממבנה נעים, יבש ובטוח - חשוב לחפש באינטרנט אחר חברה טובה שמאתרת נזילות, תשתיות, דליפות ושאר תופעות שעלולות להזין לכם ולמבנה. במידה ותצטרכו גם בעל מקצוע לטיפול בשירותים הנ"ל חפשו אינסטלטור המתעסק בכך.

חפשו אחר המלצות על אנשי מקצוע מחברים ובני משפחה, וחברו את איש המקצוע שמתמחה באיתור נזילות בצורה המתקדמת והחסכנית ביותר.