רכישת מתנה אישית ליולדת מהווה אתגר מחשבתי גם עבור אלו מביניכם המתמחים ברכישת מתנות לאנשים הסובבים אותם. על מנת לסייע לכם בהליכי בחירת חבילות לידה ליולדת כמעין מתנה אישית ומיוחדת, ריכזנו עבורכם מספר טיפים לבחירת החבילה המושלמת ולצידן מידע כללי אודות הפריטים והמוצרים המרכיבים את החבילה. 

טיפים לבחירת מתנת לידה המושלמת

  1. החלטה על תקציב מראש- חבילות לידה הן הגדרה כללית למגוון (כמעט) אינסופי של מוצרי לידה המותאמים ליולדת ותינוקה. על מנת לבחור בסופו של דבר את החבילה הכי משתלמת והכי מושלמת עבור היולדת ותינוקה, אנו ממליצים לכם בראש ובראשונה לקבוע את תקציב המתנה העומד לרשותכם. הגדרת התקציב תסייע לכם לבחור את החבילה הנכונה והמשתלמת ביותר.
  2. התאמה לטעם היולדת- במידה ואתם בעלי היכרות מוקדמת ומעמיקה עם היולדת אנו ממליצים לכם לאבזר את החבילה בכל אותם פריטים ומוצרים המותאמים לטעמה האישי הן מבחינת נראות הפריט (עיצוב וכדומה) והן מבחינת נוחות השימוש בו. במקרים בהם אינכם מודעים היטב לטעמה האישי של היולדת והעדפותיה האישיות בנוגע למוצרים כאלו ואחרים המהווים חלק מחבילת הלידה אותה אתם מתכננים לרכוש, אנו ממליצים לכם לברר בנושא בקרב האנשים הקרובים אליה. בסופו של דבר, זה יהיה מיותר לרכוש חבילת לידה הכוללת בתוכה מוצרים ופריטים שונים אותם תחליף היולדת באחרים.
  3. פרקטיות ליולדת- אחד מההיבטים המרכזיים ביותר בבחירת חבילת לידה ליולדת הוא נושא הפרקטיות של המוצרים הנכללים בחבילה ליולדת ותינוקה, ולכן, אנו ממליצים לכם לשלב בחבילה מספר מוצרים המיועדים לה באופן אישי ומספר מוצרים המיועדים לתינוקה בשלבים הראשוניים לגידולו.
  4. מתנה אישית- חבילות לידה הן מתנות מושקעות אך יחד עם זאת הן מהוות מעין מתנה כוללת המשלבת בתוכה מספר פריטים ומוצרים שונים המתאימים גם כמתנה ליולדת בן לבחירה או עבור מתנה ליולדת בת. כפועל יוצא מכך, אנו ממליצים לכם להיצמד לטיפ שלנו מהסעיף הקודם ולשלב בתוך החבילה גם מוצרי מתנה המוענקים כמתנה אישית מכם ליולדת.
  5. ייחודיות- חבילות לידה תוכלו לרכוש בכל חנות ובית עסק המתמחה במכירת ציוד ליולדת ולתינוק ועל מנת לייחד את המתנה המושקעת שלכם ולהפוך אותה למתנה האהובה ביותר על היולדת אנו ממליצים לכם דווקא להתמקד בכל אותן חבילות לידה המשלבות בתוכן פריטים ומוצרים בעלי אופי ועיצוב ייחודי. 

מוצרים מומלצים לכל חבילת לידה כמתנה ליולדת

בהמשך לסעיף האחרון ברשימת הטיפים של Happymoms בנוגע לבחירת חבילת לידה מושלמת כמתנה ליולדת, אנו ממליצים לכם להוסיף לכל חבילת לידה אותה אתם רוכשים מגוון רחב של פריטי מוצר ייחודיים המתאפיינים בין היתר בעיצוב התואם את מין היילוד ומוצרים נוספים המיועדים ליולדת. ברשימת הפריטים המומלצים תוכלו למצוא מוצרי טקסטיל המיוצרים מ-100 אחוז כותנה כגון: שקי שינה לתינוק/ת, סט של גרביים וכובע לתינוק המיוצר מצמר איכותי, מגבת גוף רכה, נעימה ומלטפת לתינוק/ת, שמיכת פעילות המותאמת לפעוטות בעיצוב ייחודי התואם את מין היילוד ועוד מגוון רחב של מוצרי טקסטיל איכותיים ושימושיים במיוחד עבור היולדת לצרכי טיפול בתינוקה כגון: חיתולי טטרה וכדומה.

במקביל, אנו ממליצים לכם להוסיף לתוך החבילה מוצרי טיפוח קוסמטיים המבוססים על חומרים טבעיים בלבד. מוצרי טיפוח אלו מיועדים ליולדת ועצם ייצורם מחומרים אורגניים יכולים לסייע ליולדת לשמור על עורה הרך והרגיש לאחר הלידה. את חבילת המוצרים הנ"ל מומלץ לאגד בתוך תיבת אחסון פרקטית ושימושית היכולה לשמש את היולדת גם לצרכי אחסון מוצרי תינוקות ביומיום כגון: טיטולים, מברשת שיער לתינוק, מגבונים לחים, משחת החתלה וכדומה.

 

המאמר נכתב באדיבות Happymoms מתנות לידה מעוצבות