אומרים שלהתאהב זה קל, אבל לשמור על האהבה לאורך זמן זאת עבודה. האם זה באמת חייב להיות כך? האם השמירה על זוגיות מאושרת חייבת להיות כרוכה בהקרבות, בוויתורים ובמועקות? בכלל לא! הנה ארבעה טיפים לחיזוק הזוגיות ולהעצמת האושר, המיניות וכמובן – האהבה, שגם בן הזוג ייהנה מהם.

לחטוף את בן או בת הזוג לחופשה של סופ"ש

איזה כיף זה להתעורר בבוקר, להתלבש בתחושת עייפות של "עוד יום עבודה", כשפתאום בן הזוג מגיח עם מזוודה קטנה ומודיע שהוא כבר סידר הכל עם הבוס שלך, ואתם יוצאים עכשיו לנסיעה לבית המלון שהוא כבר שריין מראש לסוף שבוע שלם?!  "לחטוף" את בו או בת הזוג לסופ"ש כזה הוא לא סיפור יקר או מורכב במיוחד, זה פשוט לשים לב לפרטים קטנים בכדי ליצור את ההפתעה הגדולה והכיפית. למשל, לא להפיל את זה על יום שבו אתה יודע שמחכה לה מצגת גדולה, או על פגישה עם לקוח שהוא מצפה לה כבר שלושה שבועות. לשריין מלון נחמד, למצוא סידור לילדים, לדבר עם המנהל שלו/ה ופשוט לנסוע לחופש לא צפוי וכל כך כייפי.

ארוחה רומנטית היא כזו בגללכם

אתם יכולים לשבת במקום הכי יפה בעולם, מול ים תכול או יער מוריק, לאכול את האוכל הכי רומנטי וטעים בעולם אבל להרגיש עצבניים, ממורמרים והכי רחוק ממאוהבים שאפשר. ומצד שני, אפשר לשבת במטבח שטוף שמש, לשתות קפה, לנשנש איזה חטיף ולהרגיש הכי רומנטיים ומאוהבים. מה הסוד? מה שאתם מרגישים באותן רגע, זה מה שמשתקף החוצה, אבל אתם בהחלט יכולים גם לרסן ולמנן. אם למשל יצאתם לבילוי זוגי, אולי זה לא הזמן להגיד לה שהיא נורא מעצבנת אותך בזמן האחרון כשהיא בוחרת להתלונן על הבוס החדש שלה, כי זה עלול להצית ויכוח ולגרום לה להרגיש (ובמידה מסוימת של צדק) שאין מצדך שום תמיכה ברגשות שלה. כבר יצאתם למקום יפה? דברו על דברים נחמדים. תכננו טיול כייפי. במיוחד אם יש לכם ילדים ואתם לא מוצאים לעיתים קרובות הזדמנויות לצאת – נצלו כל רגע שאתם ביחד כדי להגביר את עוצמת האהבה והרומנטיקה, ולא לשוחח על כל העניינים המציקים והמתישים של חיי היום יום. כמובן שגם לשיחות כאלה יש מקום וצורך, אבל במקום וזמן אחרים. אגב, יהיה נחמד לתת לבן או בת הזוג איזו מתנה קטנה, במהלך הארוחה. זה לא חייב להיות משהו יקר, סתם משהו שמרמז על כך שבכל קשיי היום יום והשגרה אתם עדיין זוכרים שאתם מאד אוהבים אחד את השני.

לשלוח מתנות לעבודה

אם יש דבר שנשים אוהבות, זה לקבל זר פרחים יפהפה לעבודה, ואם מצורף אליו מכתב רומנטי אז את הכוכבת של המשרד. גם נשים יכולות לשלוח זרי פרחים לאהובים שלהן, אבל לרוב זהו טרנד שמטרתו לפנק את האישה . זר פרחים לבן, למשל, עם פתק שאומר שאתה רואה אותה בעיני רוחך צועדת בשמלתה הלבנה אל עבר החופה, הוא המתנה הכי מרגשת שיכולה להיות. ולא חייבים אגב תאריך מיוחד או אירוע מיוחד כדי לפנק את האישה. אפילו ההיפך – הכי כיף לקבל מתנה כך סתם פתאום באמצע היום, בלי סיבה ובלי התרעה מוקדמת.

 להירשם לסדנה זוגית

רוב הסיכויים שלאחר שעות העבודה, כל אחד מכם נמצא במקום אחר. אתה בסיבוב עם הכלב, היא בחוג פילאטיס, וזה בהתחשב בכך שאתם בטח חוזרים מהעבודה בשעות שגם כך לא מאפשרות הרבה זמן פנוי. סדנה זוגית בכל נושא שהוא, שמדבר אל שניכם, היא הזדמנות נפלאה ליצור עבור שניכם זמן איכותי זוגי, וגם ליצור עבורכם תחביב משותף. זה יכול להיות סדנת בישול, צילום או גילגול סושי – כל דבר שעושים אותו ביחד הוא דבר טוב.