אם הייתם פעם זוג רומנטי והיום אתם מרגישים שהלהבה כבר דעכה זה הזמן להדליק מחדש את אש האהבה עם צימרים לזוגות בלבד, צימרים מבודדים בהם האירוח ללא ילדים. חיי הנישואים והשגרה העמוסה שוחקים במהרה את התשוקה, עשו לכם הרגל לצאת לחופשה זוגית רומנטית אחת לחצי שנה לפחות. כך תוכלו להמשיך להרגיש את הרומנטיקה, לחזק את הזוגיות ולשפר את התקשורת הזוגית.

הצעד הראשון לקראת חופשה זוגית מתחיל עם צימרים לזוגות בלבד ללא אירוח משפחות. את החופשה הזו תבלו במתחם המיועד לזוגות בלבד ללא ילדים רועשים או הורים מחנכים, במתחם הזה יש מקום רק לרומנטיקה, את הילדים יחד עם כל הדאגות של השגרה תשאירו בבית.

טיפ ראשון : יוצרים ריגושים

רק בסרטים הזוגות נתקלים בריגושים ורומנטיקה באופן קבוע בחיי היומיום, אם אתם מעוניינים להשיג את אותם ריגושים עליכם לייצור את אותם רגעים בעצמכם. תכננו מראש איך להכניס ריגושים אל הנופש הזוגי, הפתיעו את בן הזוג עם צימר יוקרתי, צימרים לזוגות בלבד עם בריכה פרטית בחצר, אמבט ג'קוזי מפנק וסאונה. ריגושים נכניס אל הצימר עם בגדי שינה חדשים, נרות ריחניים, מוזיקה רומנטית, תותים וקצפת, פרלינים איכותיים, מוצרי טואלטיקה איכותיים ועיסויים מקצועיים.

אתם מכירים את בני הזוג שלכם טוב מכולם, נסו לחשוב איך לרגש את בני הזוג שלכם? איך לפנק? איך להפתיע? מה יגרום להם לקפוץ בהתלהבות ולנשק אתכם משמחה ואהבה?

טיפ שני : תכננו חופשה רומנטית בהפתעה

מה דעתכם להפתיע את בני הזוג שלכם עם צימרים לזוגות בלבד בסוף השבוע הבא? וודאו שבן הזוג שלכם פנוי והזמינו את הצימר הרומנטי והקסום ביותר. הפתעות רומנטיות כולם אוהבים, אנחנו נהנים לדעת שבן הזוג שלנו הקדיש מחשבה ומאמץ במיוחד בשבילנו, ההפתעות האלו הן שגורמות לנו להרגיש אהובים. צימרים לזוגות בלבד דורשים הזמנה מוקדמת, אם חשוב לכם לבלות במתחם לזוגות בלבד ללא אירוח משפחות עם ילדים במקום עליכם להקדים לבצע את ההזמנה. צימרים לזוגות הם צימרים מבוקשים, בדיוק כמוכם גם שאר הזוגות מעדיפים את הצימרים המבודדים על פני צימרים משפחתיים.

טיפ שלישי : הכניסו רומנטיקה לחיי היומיום שלכם

אל תתעצלו להתקשר אל בני הזוג שלכם בכדי לומר להם כמה אתם אוהבים אותם, אל תתביישו לשלוח להם הודעות סקסיות. במהלך השבוע לקראת סוף השבוע הזוגי תתחילו לחמם את המנועים עם רומנטיקה, כך תעוררו זה בזו את הציפייה לקראת החופשה הזוגית הקרבה.

טיפ רביעי : הפתיעו את בן הזוג עם פעילויות שהוא אוהב

אם בת הזוג שלך מאוד אוהבת שוקולד זה הזמן להפתיע אותה עם סדנת שוקולד מתוקה במיוחד. אם בן הזוג שלך מאוד נהנה מטיולי ג'יפים זה הזמן להפתיע אותו עם טיול ג'יפים בצפון. הראו לבני הזוג שלכם שאתם מתעניינים בעולמם הפרטי ומעוניינים לקחת חלק בפעילויות שמעניינות אותם.