ישנם משתנים רבים אשר יכולים להשפיע על יום מעבר הדירה, חברת ההובלות היא אחד העיקריים שבהם. בחירה לא נכונה של חברת הובלות עלולה לעלות לכם ביוקר, תרתי משמע, ולהפוך את יום המעבר למסורבל, מאתגר, מתסכל ומורכב. אין ספק כי הקושי לבחור נכון נובע מכך שישנו היצע נרחב של חברות הובלה. אך ללא פיקוח, דרישות או קריטריונים של קבלה לעבודה כל אחד יכול להפוך למוביל גם ללא הניסיון, המקצועיות או תודעת השירות הנדרשים בעת ביצוע התפקיד.

המלצה שלנו: GetMoving 

כאשר ברצונכם למצוא חברת הובלות זולה ואמינה הטיפ הראשון אותו תשמעו הוא: בקשו המלצות מקרוב, חבר, מכר או בן משפחה כי בסופו של יום כולנו רוצים מעין חותמת איכות של אדם אותו אנו מכירים ובו בוטחים. ללא אותה ערבות עלינו לבנות מאפס יחסי אמון ולסמוך בעיניים עצומות על המובילים. ומה קורה כאשר אין לכם מליצים? כיצד תוכלו לבחור באופן מושכל את חברת ההובלות בה תשימו את מבטחכם באחד הימים המלחיצים ביותר בתקופה זו של חייכם? בדיוק בשבילכם ולמענכם הוקם אתר GetMoving והוא מציע פתרון חדשני ואיכותי למציאת שירותי הובלות בכל הארץ ובפרט במודיעין. כנסו לגט-מובינג לפתיחת מכרז חינמי להובלות במודיעין

בשלוש מילים: חסכוני, נוח ויעיל

נשאלת השאלה: איך אפשר לדעת שחברת ההובלה תהיה אמינה, מקצועית ומשתלמת? התשובה לכך פשוטה, באמצעות סקר שוק. עם זאת לא לכל האנשים יש את הזמן או הכוחות הנפשיים לבצע סקר שוק מעמיק על מנת להבטיח שהבחירה תבוסס על הפרמטרים הנכונים. מה אם היה עומד לרשותכם כלי אשר היה מאפשר לכם לבצע סקר שוק ממש בקלות ולערוך השוואת מחירים, המלצות וחוות דעת של לקוחות קודמים? זהו בדיוק השירות שמוצע על ידי GetMoving. על ידי הכנסת הפרטים שלכם לשדות הנחוצים המערכת החכמה תבצע עבורכם חקר שוק מעמיק ותשלח הצעות מחיר רלוונטיות לחיפוש שלכם. מתוך התוצאות שקיבלתם תוכלו לבחור את ההצעה המשתלמת ביותר ואף לבחון המלצות וחוות דעת הנוגעות לאותם המובילים.

בשורה התחתונה: שירות ללא עלות וחיסכון של עד 30%

אל יום המעבר נלוות הוצאות מרובות ולכן ישנם כאלו אשר יהססו באם לשכור שירותים נוספים מעבר לדרוש. אולם כאן השירות מוצע לכם ללא עלות כך שאין לכם מה להפסיד, מה גם שהתשלום עובר ישירות למובילים ללא דמי תיווך. דבר נוסף אותו חשוב לדעת ואשר יכול להשפיע על מידת שביעות הרצון בעת השימוש באתר הוא שכל המובילים אשר רוכשים חבילת פרסום מתחייבים, כחלק מחבילת השירות, לנהלי עבודה מחמירים כגון מתן שירות אדיב, לעמידה בזמנים שנקבעו, מחויבות למחיר שהציעו ועוד. הפיקוח של צוות האתר והליווי הצמוד הם שיקנו לכם שקט נפשי תוך שמאפשרים למצוא חברת הובלה אמינה וזולה בזמן אמת וביתר קלות.