מחפשים להחליף לתקן או לקנות דודי שמש או חשמל? יש לכם תקלה ואתם זקוקים לפתרון מיידי? מהיום כל השירותים הנדרשים, ניתנים להזמנה בקלות וביעילות על ידי הפורטל של טופ דודים.

השירותים הניתנים על ידי הפורטל כוללים את כל הנדרש בתחום. מהיום יש לכם כתובת מדויקת עבור כל תקלה, החלפה או התקנה.  

השירות כולל:

  • החלפה ותיקון של דודי שמש וחשמל
  • התקנת דודי שמש וחשמל
  • חמם מהיר עבור הדוד הפרטי שלכם
  • מסנן אבנית לדוד
  • התקנת שעונים וגופי חימום
  • בוילרים
  • תיקן כל התקלות הנפוצות. נזילה, דוד שאינו מחמם, בעיות בהדלקה, אבנית, שעון שהפסיק לפעול, בעיות בטרמוסטט, טיפול בקצר, זרם חלש מהדוד והתקררות.

ניתן לפנות אל טופ דודים באמצעות האתר שלהם או דרך השירות הטלפוני. זהו שירות כלל ארצי המספק מענה מהיר ואפקטיבי לקהל לקוחות בכל רחבי הארץ. היתרון הגדול הוא כמובן הזמינות אך גם המחיר המעולה עבור השירות.

טופ דודים מחירים מפוקחים ואמינים

אחד הדברים הכי משמעותיים בהזמנת בעל מקצוע מיומן הוא המחיר. כיצד נדע האם המחיר שאנחנו משלמים הוא אכן ריאלי ומותאם לשוק? כולנו רוצים לקבל שירות מהיר ואיכותי ולשלם בהתאם. עבור שירות מצוין אנחנו מוכנים לשלם, אך השאלה היא כמובן איך יודעים מה המחיר המתאים? הפורטל של טופ דודים מספק לקהל הלקוחות מחירון מפוקח, הכולל את טווח המחירים בשוק עבור כל שירות. באמצעות המחירון, תוכלו להעריך האם התיקון שביצעתם או ההחלפה הם הוגנים. הפורטל מספק לכם גם אנשי מקצוע מעולים מכל קשת התחומים הרחבה של תיקון והחלפה של דודי שמש וחשמל, כולל שירות מיוחד של התקנת קולטי שמש. בעלי המקצוע העובדים עם טופ דודים יכולים לבצע כל התקנה עבור כל גודל נדרש. טווח הדוודים לפי נפח מתחיל עם 30 ליטר ומגיע עד 300 ליטר. אצל טופ דודים המחירים מפוקחים ואמינים ובעלי המלאכה שעובדים עם הפורטל הם מקצוענים אמיתיים, הטובים ביותר בתחום.

מאמרים מקצועיים באתר של טופ דודים

אחד הדברים הכי יעילים, הוא לקבל מידע מקצועי שיעזור לנו להבין, את השירות אותו אנחנו מקבלים. אנחנו לא צריכים להיות מומחים לעניין אבל ידע יכול לעזור לנו לקבל החלטה ולפעול בהתאם. בסופו של דבר אנשי מקצוע הם האחראים על התיקון אבל תמיד טוב לדעת על מה אנחנו משלמים. באתר של טופ דודים נמצאים מאמרים מקצועיים שיכולים לעזור לכם לרכוש את הידע הנדרש. מאמרים מקצועיים תמיד יכולים  להועיל בביצוע ההחלטה הנכונה, חשוב לציין כי טופ דודים מאגדת תחתיה בעלי מקצוע מהשורה הראשונה למתן שירותים בתחום דודי השמש וזאת בכל אזורי השירות בארץ מהאזור הצפוני ביותר ועד הדרומי.

הצעות המחיר של טופ דודים

טופ דודים יכולים לחסוך לכם בעלויות. באמצעות הצעות המחיר שלהם אתם יכולים לחסוך עד 40% אחוזים. בעולם של ימינו שירות יעיל ואיכותי הוא צורך הכרחי. באמצעות הפורטל אתם זוכים לשירות ברמה גבוהה ומקצועית על ידי מיטב החברות שבתחום.