פספורטכארד הוא ביטוח הנסיעות הראשון שבו אתם מקבלים תשלום במקום.

אם נסעתם לטיול לחו"ל והמזוודות לא הגיעו אנחנו נטען מיידית את הכרטיס שלכם בשביל שתוכלו להיערך בהתאם להמשך הטיול. אם אתם מרגישים לא טוב וצריכים טיפול רפואי באמצעות תשלום מיידי לכרטיס האשראי של פספורטכארד תוכלו בקלות וביעילות לקבל טיפול רפואי מתאים.

הכרטיס הנטען המאפשר לכם לקבל טיפול בזמן

בכל נסיעה  לחו"ל תמיד ישנה התלבטות בנוגע לביטוח הבריאות. פוליסות הביטוח השונות כולן מציעות לכם שירות איכותי במחירים משתלמים. איך תדעו איך לבחור את חברת הביטוח הטובה ביותר עבורכם? תנו לנו לספר לכם על היתרונות של הכרטיס הנטען החכם המספק בזמן אמת פתרון מיידי לכל בעיה.

  • שירות מידי ללא צורך בטפסים ובניירת: השירות של פספורטכארד הוא מיידי ואין צורך לחתום על טפסים או להתעסק עם ניירת. ברגע שאתם מתקשרים אלינו ומדווחים על הבעיה אנחנו מטעינים את הכרטיס שלכם בסכום הנדרש.
  • ללא השתתפות עצמית: הכרטיס שלנו הוא ללא כל השתתפות עצמית. אתם יכולים לקבל כל שירות רפואי בחו"ל ללא חיוב נוסף.
  • ביטוח ללא קשר לגיל או למצב רפואי: שירות של ביטוח רפואי לכל אחד ללא קשר לגיל או למצב רפואי. הכרטיס החכם מאפשר לכל אחד מכם לטייל בחו"ל ללא קשר לגילו או לבריאותו. תוכלו לרכוש פוליסת ביטוח מותאמת עבור כל מצב אפשרי.

הכרטיס הנטען מיידית מאפשר לכם לקבל טיפול בזמן כולל אפשרות להרחבת הפוליסה עבור ספורט אתגרי ומקרים נוספים. אתם בוחרים את גודל הפוליסה הנדרשת בהתאם למחיר ולצורך האישי.

משיכת מזומן בכל מקום בעולם

באמצעות הכרטיס הנטען תוכלו למשוך מזומן מכל מקום בעולם. באמצעות חיוג מוזל מחו"ל דרך האפליקציה או האתר תוכלו להטעין את הכרטיס בכסף מזומן מיידי. אם יש בידכם כרטיס עליכם לחדש את הפוליסה לפני הנסיעה. במקרה של כרטיס חדש תוכלו לקבל אותו בשדה התעופה. בכל מקרה של אירוע רפואי אתם יכולים ליצור קשר מיידית באמצעות מספרי חיוג חינם בהתאם למדינה עם שירות הלקוחות של החברה. במקרים שבהם אין תשתית למספרי חיוג חינם יש לחייג למספר חירום ישראלי. בכל מקום בו אתם נמצאים תוכלו לקבל שירות מהיר ואפקטיבי והטענה של הכרטיס לצורך תשלום על השירות הרפואי או שירותים נוספים כנדרש.

המוקד של פספורטכארד פועל 24 שעות ביממה שבעה ימים בשבוע. זהו מוקד יעיל ואפקטיבי היכול לספק לכם שירות זמין ואיכותי. באמצעות הכרטיס הנטען תוכלו בהחלט לזכות בנסיעה בטוחה ושלווה.