נתמקד בעיקר בשלושת המרכזיים ביותר פוליש ווקס, פוליש קריסטל ופוליש אקרילי. כל אחד מהם יכול להתאים לכם בדיוק הכל תלוי באופי של המרצפות ובסוג הניקיון הנדרש. כל מה שעליכם לעשות בשביל לבצע את הבחירה הנכונה הוא לבדוק את ההתאמה בין סוג הפוליש לבין הרצפה ולמצוא את החברה המתאימה לביצוע העבודה.

פוליש ווקס

פוליש ווקס הוא פתרון איכותי במחיר נמוך המתאים לכל סוגי המרצפות למעט קרמיקה וגרניט פורצן. באמצעות פוליש ווקס המרצפות שלכם יחזור לחיים מחדש. מבריקות ומצוחצחות כאילו רק עכשיו  חזרו מהמפעל. השלב הראשון של התהליך הוא  ניקיון וקרצוף. מכונת פוליש מיוחדת תעשה עבורכם את העבודה בצורה מושלמת. כל הכתמים וכל הלכלוך ייעלמו במהרה בשביל לפנות מקום לפוליש עצמו.

סיימתם את הקרצוף? הגיע הזמן להבריק

לאחר הקרצוף והניקיון מתחיל השלב השני בו מורחים את הווקס על המרצפות. לאחר הייבוש משתמשים במכונת פוליש בשביל לשייף בעדינות את הרצפה ולהחדיר את החומר שנמרח אל תוך המרצפת עצמה. פוליש ווקס הוא בעל יתרונות רבים הקשורים בעיקר למחיר הזול ולביצוע המהיר של המלאכה. באמצעות תהליך פשוט למדי אתם מקבלים תוצאה מבריקה בהחלט עם זוהר הדומה מאוד לפוליש קריסטל. החיסרון הגדול של התהליך הוא שהווקס אינו מאירך ימים. הברקה עם פוליש ווקס יש לבצע כל שנה נתונה. מלבד זאת במקרה של גרירת רהיטים כבדים הרכות של החומר משאירה סימנים ולעתים יש צורך בטיפול נוסף. כמובן שזהו פוליש איכותי ומומלץ  אך יש לקחת בחשבון את תוחלת החיים הקצרה.

פוליש קריסטל

פוליש קריסטל הוא אחד הנפוצים ביותר בעיקר בגלל המראה המבריק והיוקרתי. הוא מתאים כמעט לכל סוגי המבנים אך בעיקר בכניסה לבנייני יוקרה וללובי של משרדים. באולמות וכניסה לבנייני משרדים תוכלו להבחין בקלות במרצפות הזוהרות המקדמות את בני הבאים. השלב הראשון הוא כמובן הקרצוף והניקיון היסודי של המרצפות באמצעות מכונת פוליש מיוחדת. לאחר מכן מבצעים את ההחדרה של החומר אל המרצפות ומסיימים עם מריחת ציפוי מגן קריסטלי. מחפשים פוליש יוקרתי הדוחה כתמים ומונע החלקה? מחפשים פתרון שיחזיק לאורך שנים כנגד שריטות הנגרמות מגרירת רהיטים? זהו הפוליש המתאים עבורכם. הוא אינו מתאים למרצפות גרניט פורצלן אבל בכל מקרה אחר זהו פתרון מצוין, למידע נוסף על פוליש לבית על כל סוגיו.

פוליש אקרילי

אקרילי הוא חומר יעיל במיוחד להגנה על המרצפות. חומר סינטטי המעניק שכבת הגנה מבריקה. פוליש אקרילי נחוץ במקרים שבהם אין אפשרות להשתמש במכונה. החומר המיוחד מגן על המרצפות מפני כל סוגי הכתמים ומשאיר את הרצפה שלכם נקייה ומטופחת לאורך זמן.